Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten zakret jest trefny i źle wyprofilowany co prawda można tam bezpiecznie jeździć jak się zmniejszy szybkośc o czym niewielu przyjezdnych wie, ulica jest za wąska nie raz prosto jadące samochody zachaczały o siebie lusterkami, nic nie dadzą progi zwalniające i znaki, .... bo bardzo łatwo jest zrzucić winę na kierowców stawiając znak zamiast poprawić bezpieczeństwoc poprzez poszerzenie drogi i stępienie tego zakrętu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście mądrzy, ojeju. Akurat jestem osobą, która wie jak to się stało. Byłem na miejscu i widziałem wszystkie ślady. Dane było mi też poznać okoliczności. I prawda jest taka, że gdyby właściciele nie wypuszczali swoich piesków na nocne spacery, do niczego by nie doszło. Chłopakowi wyleciał pies! Chamował awaryjnie co potwierdzają ślady na asfalcie. A co do prędkości nigdy nie widziałem osoby, która jechałaby tamtędy przepisowe 40! Kierowca wykazał się nadzwyczajną dojrzałością reanimując ofiarę do samego przyjazdu karetki. Tak pieszy zginął, ale takim waszym pieprzeni** nie oddamy mu życia. A kierowca żyje i to nim należy się zająć. Zastanówcie się jak taka tragedia może wpłynąć na jego życie. Pozdrawiam wszystkich hipokrytów!   A kto hamuje gwałtownie na mokrej nawierzchni przed pieskiem????? Albo kotkiem???? W jakim celu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***ela bym powiesil za jaja.... pier***ony powini takiego powiesic.... kolega był taki sympatyczny Jezu jaki ten świat jest poje***y! Wspoczywaj w pokoju
byś powiesił za jaja ,a wzywasz JEZUSA .wez przejdz na islam bo Chrzecijaninem to ty nie jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ale wy wszyscy jesteście mądrzy, ojeju. Akurat jestem osobą, która wie jak to się stało. Byłem na miejscu i widziałem wszystkie ślady. Dane było mi też poznać okoliczności. I prawda jest taka, że gdyby właściciele nie wypuszczali swoich piesków na nocne spacery, do niczego by nie doszło. Chłopakowi wyleciał pies! Chamował awaryjnie co potwierdzają ślady na asfalcie. A co do prędkości nigdy nie widziałem osoby, która jechałaby tamtędy przepisowe 40! Kierowca wykazał się nadzwyczajną dojrzałością reanimując ofiarę do samego przyjazdu karetki. Tak pieszy zginął, ale takim waszym pieprzeni** nie oddamy mu życia. A kierowca żyje i to nim należy się zająć. Zastanówcie się jak taka tragedia może wpłynąć na jego życie. Pozdrawiam wszystkich hipokrytów!   A kto hamuje gwałtownie na mokrej nawierzchni przed pieskiem????? Albo kotkiem???? W jakim celu??
 
Bardzo mnie ciekawi jak Ty byś się zachował. Przywalił byś w psa bez zastanowienia? Wiesz co to odruchy kierowcy? Widocznie nigdy nie byłeś w takiej sytuacji. Każdy KIEROWCA odruchowo stara się omijać przeszkodę. Poza tym w takiej sytuacji nie ma czasu na zastanawianie się czy to pies czy człowiek czy ufoludek. To ułamki sekund. Jest nieświadoma reakcja. Nie ma czasu na myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie przypadkiem ten pajac z złotego peugeot ?? często widzę tego gówniarza jak szaleje , wracając do tematu droga hamowania jest dość długa , widać ze koleś jadąc od strony Świdnika mija zakręt po ok 25-30 metrów zjedzą z lewego pasa na chodnik przejeżdża przez chodnik  i  podjazd dla auta i ląduje na trawniku , droga hamowania dość długa widać jeszcze na jezdni i chodniku ślad czyli jednym słowem musiał z dużą prędkością jechać, tam często ludzie chodzą z kijkami wieczorami ,czy biegają bo wydaje się ze to spokojna okolica , odkąd wyłożyli drogę asfaltem  sporo osób szaleje bo jest kawałek prostego odcinka    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem było ciemno i ślisko i TYM BARDZIEJ ten bachor powinien jechac 40 a nie 90!!!! przez tą nieodpowiedzialnośc zginą porządny i uczciwy chłopak :-((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu wsiowy prymitywny 'miszcz prostej asfaldowej' pokazał leszczom jak jeżdżą debeściaki! I tym sposobem został zabójcą!   Jeśli ma sumienie i umiejętność rozróżnienia dobra od zła, co wcale nie jest takie pewne - to do końca życia będzie woził się ze świadomością zamordowania człowieka... Za głupotę się płaci...
weś ty się pierdo.... w głowę umiesz siedzieć i tylko komętować piepszony pismaku , a nawet nie wiesz jak doszło do tego wypadku jak by ludzie myśleli i nie wypuszczali tych swoich kundli na dwór to by nie doszło do tego tragicznego wypadku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***ela bym powiesil za jaja.... pier***ony powini takiego powiesic.... kolega był taki sympatyczny Jezu jaki ten świat jest poje***y! Wspoczywaj w pokoju :(
 
Sku***ela bym powiesil za jaja.... pier***ony powini takiego powiesic.... kolega był taki sympatyczny Jezu jaki ten świat jest poje***y! Wspoczywaj w pokoju :(
Taki cwaniak jesteś to chodź mnie powiesisz piepszony pismaku tylko umiesz siedzieć i komentować , a nawet nie wiesz jak doszło do wypadku sku...rwielu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne co się stało, ale pamiętajmy o tym że to jest również wielka tragedia dla tego młodego człowieka i jego bliskich. Będzie musiał z tym żyć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stała sie tragedia i przestancie już pisać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weś ty się pierdo.... w głowę umiesz siedzieć i tylko komętować piepszony pismaku , a nawet nie wiesz jak doszło do tego wypadku jak by ludzie myśleli i nie wypuszczali tych swoich kundli na dwór to by nie doszło do tego tragicznego wypadku 
od 4 lat jeżdżę co dzień do pracy , nie widziałem tam psów luzem biegających , co prawda wiele osób chodzi tamtędy z psami ale na smyczy, często widzę ludzi chodzących z kijkami czy biegających , ktoś wspomniał ze jest traka zle oznakowana ? jak tam znak na znaku ograniczenie do 40 i zakaz zatrzymywania się na całej długości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl moj kolega kurwa. Krancowa powinna miec progi zwalniajace bo naprawde jest dluga i waska. PS: Mieszkam na Krancowej wiec wiem jak te pojeby tam zapierdalaja. ZAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl moj kolega ku***. Krancowa powinna miec progi zwalniajace bo naprawde jest dluga i waska. PS: Mieszkam na Krancowej wiec wiem jak te pojeby tam zapier***aja. ZAL
zgadzam sie , jak tam mieszkasz to pewnie pamietasz jak tam była droga żużlowa i nie było tego co jest teraz , wieczorami wyścigi,   Ps. chodz go nie ma znami to mysle ze nie był tylko jest dalej kolegą   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samochód Ośrodka Kierowców Prawko w Świdniku prawdopodobnie syn właściciela prowadził, świeżo co prawko 18 latek odebrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samochód Ośrodka Kierowców Prawko w Świdniku prawdopodobnie syn właściciela prowadził, świeżo co prawko 18 latek odebrał.
to tatuś instruktor nie nakładł rozumu do pustego łba?miał na to aż 18 lat-no chyba że tatuś taki sam inteligentny jak synio .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest bardzo niebezpiecznie.przechodząc na druga stronę trzeba się mocno wychylać w jedna i druga stronę żeby widzieć czy coś jedzie.Pasy dla pieszych, próg zwalniający czy tak ciężko jest coś zrobić w tym niebezpiecznym miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...