Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Wyhamują na Klonowej

Utworzony przez mieszkaniec, 2 sierpnia 2013 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Pani Kurowska nie wie o czym mówi. Pieniadze sa. Na powiekszenie urzedu miasta 10 milionów,  na podwyzki dla Urzedników    Brakuje tylko na bezpieczenstwo mieszkanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progi nic nie dadzą! jak cwaniak będzie chciał pokazać głupote to go próg nie powstrzyma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------ZNAKI   KODEKSU   DROGOWEGO   MUSZĄ   OBOWIĄZYWAĆ ...---------------------------  NAWET  I  W  DZIELNICY  ŚWIDNIK  ! .  Nie  róbcie  Kochani  Lublinianie  PARODII ,  jeżeli  stoi  znak  STOP  to  każdy  kierowca  ma  obowiązek  się  przed  znakiem  ZATRZYMAĆ ! .   Jeżeli  się  NIE  zat rzyma   to  płaci  "słony mandat" i  nie  potrzeba  inwestycji  "progów" ! .  Nie  kompromitujcie  się  Lub linianie  to  internet  z  dostępem  na  cały  świat ! . WSTYDU  NIE  CZYŃCIE  PIĘKNEMU  LUBLINOWI !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------ZNAKI   KODEKSU   DROGOWEGO   MUSZĄ   OBOWIĄZYWAĆ ...---------------------------  NAWET  I  W  DZIELNICY  ŚWIDNIK  ! .  Nie  róbcie  Kochani  Lublinianie  PARODII ,  jeżeli  stoi  znak  STOP  to  każdy  kierowca  ma  obowiązek  się  przed  znakiem  ZATRZYMAĆ ! .   Jeżeli  się  NIE  zat rzyma   to  płaci  "słony mandat" i  nie  potrzeba  inwestycji  "progów" ! .  Nie  kompromitujcie  się  Lub linianie  to  internet  z  dostępem  na  cały  świat ! . WSTYDU  NIE  CZYŃCIE  PIĘKNEMU  LUBLINOWI !.
a ja dodam dla kierowców z LU że samochód na rondzie ma pierwszeństwo, wielokrotnie na rondzie koło Kauflandu w Świdniku musiałem hamować bo jakiś kierowca z Lublina nie patrzy na znaki i nawet nie patrzą w lewo. najlepiej pojechać za takim i mu "wytłumaczyć" błąd bo kiedyś dojdzie do wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ta Klonowa...  z tego co czytam to juz nawet komitet zalozyli... Powariowaly chlopki! Apel do Urzedu Miasta: nie dajcie sie zwariowac! Nie moze grupa oszolomow wymuszac jakies dziwaczne i do tego kosztowne bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ta Klonowa...  z tego co czytam to juz nawet komitet zalozyli... Powariowaly chlopki! Apel do Urzedu Miasta: nie dajcie sie zwariowac! Nie moze grupa oszolomow wymuszac jakies dziwaczne i do tego kosztowne bzdety.
O chyba Soboń sie odezwał...... Nie dadza mu powiekszac urzedu miasta i zatrudniac znajomych tylko chca kasy na jakies bezpieczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie kasa na nowy wiekszy Urzad Miasta i na zatrudnianie nowych urzedników   http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=12399:przysz%C5%82y-ratusz-do-przetargu&Itemid=46  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Sywester masz kompleks małego ptaszka? Świdnik póki co jest odrębnym miastem i nie zanosi się żeby miało być inaczej. Jak wiadomo stłuczki są tylko na skrzyżowaniu ale widzę, że dzielny komitet próbuje progi wrzucić na całą ulicę traktując ją jak własną osiedlową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopoki wyszynskiego bedzie przelotowa i b tam jezdzic 80  tak  bedzie a wystarczy wprowadzic na jednej i drugiej skrzyzowania rownorzedne i trzeba bedzie zwalniac przed każdym skrzyzowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Sywester masz kompleks małego ptaszka? Świdnik póki co jest odrębnym miastem i nie zanosi się żeby miało być inaczej. Jak wiadomo stłuczki są tylko na skrzyżowaniu ale widzę, że dzielny komitet próbuje progi wrzucić na całą ulicę traktując ją jak własną osiedlową
Mylisz sie wypadki sa na całej ulicy, a najwiecej na tym skrzyzowaniu ta słuczka jest w innym miejscu niz to skrzyzowanie:   http://imageshack.us/photo/my-images/28/a92z.jpg/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dodam dla kierowców z LU że samochód na rondzie ma pierwszeństwo, wielokrotnie na rondzie koło Kauflandu w Świdniku musiałem hamować bo jakiś kierowca z Lublina nie patrzy na znaki i nawet nie patrzą w lewo. najlepiej pojechać za takim i mu "wytłumaczyć" błąd bo kiedyś dojdzie do wypadku
a ty kolego nie wrzucaj wszystkich do jednego wora co jezdza z rej LU bo ja jestem ze świdnika i mam blachy lubelskie, to co przepisów nie znam i nie wiem jak sie po swoim miescie jezdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była taka piękna polna droga i komu to przeszkadzało?, kto tam zamieszkał, że miał taki wpływ na zrobienie tej drogi, a sio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była taka piękna polna droga i komu to przeszkadzało?, kto tam zamieszkał, że miał taki wpływ na zrobienie tej drogi, a sio?
Moim zdaniem byla to zbyt duża inwestycja żeby pojedyncza "szycha" w urzedzie mogła przeforsowac taki temat. Odpowiedź na to pytanie nasuneła mi sie kiedy zobaczyłem 5 ciezarówek pełnych materiałow jadących tą ulicą w kierunku wielu okolicznych tam inwestycji realizowanych przez deweloperów. To by nawet tłumaczyło dlaczego Jakson nie chce tam zgodzic sie na progi-materaiały mogłyby ulec uszkodzeniu. Ludzie że ranni cóż-ofiary musza być. Nie chciałbym byc podejrzewany ze  oskarżam kogo kolwiek ale obserwujac mogło dojsc przy tej inwestycji do jakiejs zgody wspólnych  interesów "szychy" z urzedu -developerzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie droga jest winna a ludzie... patrzcie na znaki i nie szukajcie winy w inwestycji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóc ludziom i po problemie. A tak coś kombinuja-(nie maja kasy, ludzie niech patrza na znaki,przepisy uniemozliwiają), Mozna uśmiac sie za darmo z tych urzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak hołota dorwała się do samochodów - to mamy efekty . wymuszanie pierwszeństwa jest wszędzie, na rondach, na Klonowej, Na Niepodległości przy czerwonych światłach deb***e regularnie przejeżdżają ! wystarczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...