Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital na sprzedaż?

Utworzony przez Artur, 17 czerwca 2008 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Ten szpital trzeba szybko sprzedać albo zlikwidować.Poziom swiadczonych tam usług jest bardzo niski.Poza pediatrią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezapelacyjnie jakos swiadczonych uslug w tej jednostce należy do bardzo bardzo mizernych...i do tego zadłużenie....w ten sposob ten szpital nie moze funkcjonowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno dowiedziałem się,że członek mojej rodziny posiada akcje WSK.PO 33 latach pracy otrzymał ich" aż"---52.Wówczas to ok 500zł,dzisaj o.1000 zł.tak oto zrobiono w konia kilka tysięcy pracowników,którzy otrzymali za budowę WSK i jej pozycję na rynku marne grosze.Gmina miała tych akcji bodajże 315 tys i sprzedała za 12 milionów złotych.Dlaczego pracownicy godzili sie na taką jałomużnę,co na to związki-dlaczego milczały i milczą.teraz sprzeda się szpital.pracownicy dostaną jakieś akcje za które kupią sobie k a p c i e ale czy to wystarczy,nawet na lody.Obawiam sie że nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Świdniku,ale niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o tym szpitalu. Miałam przykre doświadczenia z tym szpitalem ja i moi najbliżsi. Jeśli mam kłopoty zdrowotne korzystam ze szpitali w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pani z "Solidarności" nie dziwi tym co się dzieje.Przecież "Solidarność" chciała tych zmian.W likwidowanych PGR -ach więcej ludzi straciło pracę tak że szpital w porównaniu z tamtym jest tz.pestką.Inną sprawą jest też to że Ta Pani zdaje sobie sprawę że mogą być zwolnienia bo sama zapewne się orientuje ze niektóre stanowiska można dociążyć.Przez działanie związkowców niedopuszczające do restrukturyzacji padły całe zakłady jak chociażby lubelski Ursus.Jak tonąc to wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...