Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia na budowie S17: Operator walca przejechał kolegę

Utworzony przez adalbert, 30 września 2012 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Wieczny odpoczynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to za karę, w niedzielę się nie pracuje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gościa-współczuję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założy nogi na kierownicę i jedzie walcem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
carmageddon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można jechać walcem i nie zauważyć człowieka ? Przecież walec nie jedzie z prędkością światła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to powinno popaść na właściciela firmy, bo w niedzielę się nie pracuje, pracownik może orał cały tydzień i niedzielę, gdzie jest inspekcja pracy, przeprowadzić tam porządną kontrolę, czy ta praca była zgodna z przepisami kodeksu pracy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie tragiczne wypadki przy pracy, to dramat dla wielu osób. Współczuję. Mało kto zdaje sobie sprawę, co przeżywa rodzina człowieka który zginął, co czuje kolega, który był operatorem tej maszyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistaPL napisał:
Jak można jechać walcem i nie zauważyć człowieka ? Przecież walec nie jedzie z prędkością światła !
idiota z ciebie! zanim cos napiszesz zastanow sie dwa razy! wspolczuje rodzinie, wielka tragedia niech ktos zadzwoni do inspekcji pracy i sprawdzi ta firme, nie wierze ze dobrowolnie pracowal koles 52 letni w niedziele o 17 sam bym zadzwonil i zajal sie tym tematem, ale niestety nie ta polkula swiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba chcieli sie pokazac Tuskowi, ze jeszcze mozna zamiast do kosciola leciec do roboty na zalamanie karku nawet w swienta niedziele i z tond kara na nich. jest napisane, ze nie do roboty tylko dzien bedziesz swiecil rodzina jest najwa zniejsza i w skupieniu trzano i duchu wiary naszych ojcow ale i tak za niego dostena dobry grosz ze starczy na plucie na uczciwych Polakow nawet mi nie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
chyba chcieli sie pokazac Tuskowi, ze jeszcze mozna zamiast do kosciola leciec do roboty na zalamanie karku nawet w swienta niedziele i z tond kara na nich. jest napisane, ze nie do roboty tylko dzien bedziesz swiecil rodzina jest najwa zniejsza i w skupieniu trzano i duchu wiary naszych ojcow ale i tak za niego dostena dobry grosz ze starczy na plucie na uczciwych Polakow nawet mi nie szkoda
Nie wierze ze tacy deb***e chodza jeszcze po swiecie. To wlasnie ta prostacka, rydzykowa milosc blizniego. Nic kmiocie nie wiesz o tym czlowieku, a czytajac co napisales pewnie nie skonczyles nawet podstawowki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caly dragados. pracuja od switu do nocy, hiszpanie mysla, ze za jurki mozna wszystko. hiszpania to nie Polska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonawcy jak zwykle najpierw się lenią a potem ganiają ludzi do roboty po 12 godzin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wykonawca nie zdąży z terminem bo mimo łamania zasad BHP i czasu pracy ludzie nie są robotami i muszą odpocząć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy akurat, widziałem jak ciało leży przykryte czarnym workiem pod feralnym walcem, na miejscu były także 2 radiowozy policji oraz straź, nie chciałem tego zobaczyć, szkoda gościa[*] współczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie jest pewnie ludzie przepracowani po xx godzin już ledwo widzą na oczy ale muszą na chleb zarobić - jeb... Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adi napisał:
caly dragados. pracuja od switu do nocy, hiszpanie mysla, ze za jurki mozna wszystko. hiszpania to nie Polska!!!
"Piątkę" rogi nasz Budimex, a nie Hiszpanie Szkoda chłopaka :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
to za karę, w niedzielę się nie pracuje!!!!! [/quote] [quote name='Buzal' timestamp='1349027886' post='679157'] chyba chcieli sie pokazac Tuskowi, ze jeszcze mozna zamiast do kosciola leciec do roboty na zalamanie karku nawet w swienta niedziele i z tond kara na nich. jest napisane, ze nie do roboty tylko dzien bedziesz swiecil rodzina jest najwa zniejsza i w skupieniu trzano i duchu wiary naszych ojcow ale i tak za niego dostena dobry grosz ze starczy na plucie na uczciwych Polakow nawet mi nie szkoda
Powiedz lepiej swojemu ksiedzu dyrektorowi rydzykowi zeby w niedzielę nikt u niego w radiu nie pracował. A nie pieprzysz tu takie głupoty. Człowiek zaharowywał się żeby utrzymać swoją rodzine a ty piszesz takie glupoty o nim! wstydz sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 godzin to taka słaba dniówka w BUDIMEKSIE na masie. 14 16 godzin to jest norma a nawet dłużej. i jak ma nie dojść do wypadku? praca przez 7dni w tygodniu po tyle godzin usypia czujność i tragedia gwarantowana ale nikt sobie z ludzi nic nie robi ludzi traktują jak roboty. ktoś powinien się w końcu za to wziąć i zrobić z tym porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...