Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
napiszcie przynajmniej imie i pierwsza ileter nazwiska chłopaka ktory zmarł. moze to jeden z moich kolegow a ja nic o tym nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek przy ulicy Kościuszki konkretnie Kosciuszki 7, a nie Kopernika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondek napisał:
napiszcie przynajmniej imie i pierwsza ileter nazwiska chłopaka ktory zmarł. moze to jeden z moich kolegow a ja nic o tym nie wiem
Krzysiek K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;((((( [*] i tak czułem ze to jakis moj kolega. Zawsze w mojej pamięci kolego ze szkolnych lat [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu {*}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] kiedy jest pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest ten blok przy którym nastąpił tragiczny wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to nie jest ten blok przy którym nastąpił tragiczny wypadek.
chodzi mi o zdjęcie obrazka to nie jest blok z kościuszki 7a wypadek miał miejsce ok godz 8 rano w dniu 29 maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbedzie sie w czwartek o godzinie 14:00 w Kościele na Wschodzie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] pokój jego duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chodzi mi o zdjęcie obrazka to nie jest blok z kościuszki 7a wypadek miał miejsce ok godz 8 rano w dniu 29 maja
a rusztowanie przy kościuszki 7a ma nie wiele wspólnego z załączonym obrazkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanowcie sie nad niepotrzebna smiercia. Czy w polskiej rzeczywistosci dla mlodych ludzi nie ma normalnych bezpiecznych prac. Ano nie ma jak niema sie ustosunkowanych rodzicow. Czy ktos z najmadzrjszych na swiecie zastanowil sie nad skutkami pracy mlodych ludzi w warunkach atmosferycznych naszego klimatu ,na mmrozie i deszczu. Jaka kondycje zdrowotna za 30 lat bedzie mial ten mlody czlowiek. Czy pseudo politycy majacy wlasny interes zastanawiaja sie nad tym. Napewno nie. i JECZCZE JEDNO. gDZIE BYLA iNSPEKCJA Pracy. Kto odpowie za niepotrzebna smierc?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...