Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a od kiedy Fajsławice pod Świdnik należą? hę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dziad w skodzie w kapeluszu wiec nic dziwnego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga to dżungla; a większość pieszych uważa, że jak postawi nogę na zebrze, to już ma ochronę wszystkich archaniołów oraz immunitet. Tu trzeba mieć oczy w du..ie, rozglądać się 5 razy i jak najszybciej przechodzić, a wręcz spier...lać. Tego uczę swoich synów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tam się zwalnia...ktoś pędził strasznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia, tu nie ma dyskusji. Chciałbym jednak przy okazji apelować do mieszkańców Fajsławic o przemyślane włażenie na jezdnię. Niejednokrotnie spotkałem się właśnie w Fajsławicach z pakowaniem się pieszych centralnie pod koła "bo mam pierwszeństwo". Ludzie!!! Samochód to tona rozpędzonego metali i nie staje w miejscu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego apel do pieszych zwiazany z ta toba zelaztwa?To kierowcy nie musza sie liczyc z tym,ze ta tona zelaztwa w miejscu sie nie zatrzyma,tylko piesi o tym maja pamietac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już klasyka - szczególnie młoda gówniarzeria w złomolotach nie zwalnia przed przejściami dla pieszych - często jeszcze ma pretensje do pieszego, że był na przejściu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Tam nie ma ...fotoradaru ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego apel do pieszych zwiazany z ta toba zelaztwa?To kierowcy nie musza sie liczyc z tym,ze ta tona zelaztwa w miejscu sie nie zatrzyma,tylko piesi o tym maja pamietac?
Ktoś dobrze napisał, dokładnie pieszy powinien o tym pamiętać, a wiesz dlaczego? dlatego, że przejście nie sprawia że staje się nieśmiertelny, a nigdy nie wie kto siedzi za kierownicą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia, tu nie ma dyskusji. Chciałbym jednak przy okazji apelować do mieszkańców Fajsławic o przemyślane włażenie na jezdnię. Niejednokrotnie spotkałem się właśnie w Fajsławicach z pakowaniem się pieszych centralnie pod koła "bo mam pierwszeństwo". Ludzie!!! Samochód to tona rozpędzonego metali i nie staje w miejscu!!!
Rano między 4 a 7 i po południu między 16 a 18 nikt w Fajsławicach nie jedzie z dozwoloną prędkością.    Z 50 km/h łatwo wyhamować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo elektorat w dupie ma prawo o ruchu drogowym a Policja je egzekwuje od czasu do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę trasą z Lublina do Zamościa 10 razy w miesiącu i od 10 lat nie widziałem w Fajsławicach radiowozu. Dawniej w Łopienniku czy Fajsławicach ciągle stali z radarem i choć też wypadki tam się zdarzały to ludzie czuli się bezpieczniej. Gdzie są i co robią policjanci z krasnostawskiej drogówki czort ich tam wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę trasą z Lublina do Zamościa 10 razy w miesiącu i od 10 lat nie widziałem w Fajsławicach radiowozu. Dawniej w Łopienniku czy Fajsławicach ciągle stali z radarem i choć też wypadki tam się zdarzały to ludzie czuli się bezpieczniej. Gdzie są i co robią policjanci z krasnostawskiej drogówki czort ich tam wie.
Jeżdżę rzadziej, ale w Łopienniku zdarza się, że stoją. A Fajsławice no coż peryferyjna gmina która podlegać powinna nie pod Krasnystaw a pod Świdnik. Z Krasnegostawu daleko policjantom nie chce się jeździć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...