Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TV Kablowa Swidnik- kogo utrzymujemy?

Utworzony przez polak, 23 stycznia 2009 r. o 22:17
W Swidniku jest jeden operattor tk,spolka.zoo.Na ich stronach pustka zarowno na stronie Swidnik jak ich wlasnych. Otrzymalem dzisiaj zawiadomienie o podwyzszeniu oplat. Nie kwestionuje jakosci sygnalu poza dniem wczorajszym . Z ciekawosci dotarlem do ofert programowych i cenowych innych tv kablowych. Szok. Nawet w Warszawie ceny sa tansze. A tv kablowe oferuja w pakiecie rozszerzonym nawet HBO po cenie 26 zl. Pazernosc czy duze koszty utrzymania kosztem mieszkancow Swidnika/? Czy jest prawda ,ze SM i UM i PSS sa wspoludzialowcami TV kablowej Swidnik bo przeciez okolo 15 pracownikow nie generuje takich kosztow. A transmisje propagandowe ze SM moglby Pan odpuscic na korzysc spotkan pilkarskich . Kogo utrzymujemty za swoje pieniadze?>? Nie jestem zwolennikiem tv satelitarnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
W Swidniku jest jeden operattor tk,spolka.zoo.Na ich stronach pustka zarowno na stronie Swidnik jak ich wlasnych. Otrzymalem dzisiaj zawiadomienie o podwyzszeniu oplat. Nie kwestionuje jakosci sygnalu poza dniem wczorajszym . Z ciekawosci dotarlem do ofert programowych i cenowych innych tv kablowych. Szok. Nawet w Warszawie ceny sa tansze. A tv kablowe oferuja w pakiecie rozszerzonym nawet HBO po cenie 26 zl. Pazernosc czy duze koszty utrzymania kosztem mieszkancow Swidnika/? Czy jest prawda ,ze SM i UM i PSS sa wspoludzialowcami TV kablowej Swidnik bo przeciez okolo 15 pracownikow nie generuje takich kosztow. A transmisje propagandowe ze SM moglby Pan odpuscic na korzysc spotkan pilkarskich . Kogo utrzymujemty za swoje pieniadze?>? Nie jestem zwolennikiem tv satelitarnej.
Podniosłeś bardzo ciekawy i od dawna mocno mnie zastanawiający temat . Z niecierpliwością będę śledziła czy KTOŚ odpisze.... Może odpisze , a raczej nie . Nie wiem czy zauważyłeś ?,ale żaden tzw. DECYDENT jeszcze nikomu nic nie odpisał.... Kurcze ......jak ICH do tego zmusić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam i czekam i doczekac sie nie moge co zaproponuje firma Marsoft w swojej ofercie programowej, mam nadzieje że kwota za ich uslugi bedzie nizsza od TKŚ, jeżeli nie to pozostanie tylko rozwiazać umowę z TKŚ i wziąć Polsat cyfrowy. Koniec z monopolem TKŚu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam jest ten który jest napisał:
Czekam i czekam i doczekac sie nie moge co zaproponuje firma Marsoft w swojej ofercie programowej, mam nadzieje że kwota za ich uslugi bedzie nizsza od TKŚ, jeżeli nie to pozostanie tylko rozwiazać umowę z TKŚ i wziąć Polsat cyfrowy. Koniec z monopolem TKŚu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam jest ten który jest napisał:
Czekam i czekam i doczekac sie nie moge co zaproponuje firma Marsoft w swojej ofercie programowej, mam nadzieje że kwota za ich uslugi bedzie nizsza od TKŚ, jeżeli nie to pozostanie tylko rozwiazać umowę z TKŚ i wziąć Polsat cyfrowy. Koniec z monopolem TKŚu
Jeszcze dluuuuuuugo poczekamy...... Chyba już zauważyłeś , że ŚWIDNIK jest bardzo "specyficznym" miastem . Tu żyją sami swoi i wszystko z góry jest wiadome.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ze Swidnika kieruja sie chopskim rozumem ,bo wszak stad wywodzi sie ich rodowod, Przyzwyczajeni przez WSK do stabilnego zycia nie wykazuja zadnych oznak samodzielnego myslenia poza instynktem samozachowawczym. Niewazne,ze oplaty w SM sa za duze i brane z powietrza niewazne,ze za TKS powinno sie placic oplowe taniej.NIKtz mieszkancow Swidnika nie bedzie w tej sprawie sie wychylal. Ludzie poprostu lubia byc oszukiwani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...