Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uparta kotka nadszarpnęła miejską kasę

Utworzony przez Jam, 24 czerwca 2013 r. o 21:47 Powrót do artykułu
Ech bezmózgi tyle pieniędzy marnotrawić na głupiego kota. Zamiast ustawić pułapkę z pachnącym żarciem na dolnej gałęzi to by zgłodniał i zlazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne.....a w świdnickich szkołach wiele dzieci nie ma za co zjesc śniadania.....brawo władze Świdnika!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wielkie aj waj. Trzeba będzie wystąpić do Uni o dotacje dla Świdnika tak ich ta kotka zrujowała. Pośmiewisko nie miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, że kota uratowali. Czasem taki kot więcej wart moralnie, niż niektórzy ludzie.. Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio miasta, nie stać na 500zł wydatku....? ja pierd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytałem, że nadszaprną kasę miasta to myślałem, że utknął w jakiejś instalacji i żeby się do tego dostać musieli sporo rzeczy zniszczyć co kosztowało kilka set tysięcy złotych.. a oni o 500zł piszą... śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te 500zl tsza bylo w szkole dac dzieciom obiady aten kocur jeba.ny nieh by z głodu zdeh jak durny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne.....a w świdnickich szkołach wiele dzieci nie ma za co zjesc śniadania.....brawo władze Świdnika!!
  Zawsze możesz zacząć coś robić żeby te dzieci nie były głodne zamiast pisać wynurzenia na forum :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne.....a w świdnickich szkołach wiele dzieci nie ma za co zjesc śniadania.....brawo władze Świdnika!!
 
żałosne.....a w świdnickich szkołach wiele dzieci nie ma za co zjesc śniadania.....brawo władze Świdnika!!
  I co w związku z tym, deb***u? BNakarmiłeś te dzieci? NIe?? DLACZEGO?? WOlisz o nich pisać na forum niż je nakarmić? KIM TY JESTEŚ W TAKIM RAZIE? Bo dla mnie ŚMIECIEM, a nie człowiekiem, ty cwelu, wiesz co ci w co :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz kazdy mieszkaniec świdnika powinien wziąśc sie za dokarmianie dzieci. Juz widze te tysiace osób biegnace do szkoły by dac dzieciom chociaż bułeczkę. Czy nie ma w Świdniku instytucji powołanej przez Burmistrza która powinna nieść taką pomoc? To paranoja jeśli by tysiace mieszkańców miało wyręczać instytucje do tego powołane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto Polska właśnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle sie dzieje w świdniku. Ludzie którzy mają odwagę wyrazić swój sprzeciw są opluwani i znieważni przykład :(patrz kika postów wyżej).Uważam że trzeba jakos pomóc Osinie, Białowąsowi bo wprzeciwnym razie niedługo bedą mieszkańców  zamykać lub pod sąd stawiac. Słyszałem że zbierane sa przez mieszkańców podpisy za odwołaniem Burmistrza Jaksona, takie inicjatywy sa teraz Świdnikowi niezbędne!!!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=6976:burmistrz-do-dymisji?&Itemid=46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...