Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czerwcu uruchomili loty z Lublina. Teraz je zawieszają. Powód?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2018 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Super lunia lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ja leciałem, to był bardzo potrzebny kierunek, zarówno dla Ukraińców, jak i polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bicie piany przy otwarciu i smutny koniec . do przewidzenia ma być milion ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić to z lubelskiego lotniska, latają starymi samolotami, są niesolidni, zamykają kolejną trasę bez wcześniejszej wiadomości...ze swoimi zasadami latajcie do San Escobar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co UPAdlińskie Won z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL kosi siano na lotnisku to i jak ma byc dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg Dylczyka i Wujtowicza Ukraina to miałbyc taki potencjał a okazuje się że to Lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ja leciałem, to był bardzo potrzebny kierunek, zarówno dla Ukraińców, jak i polaków.
 Jak piszesz Ukraińców z dużej litery, to pisz Polaków także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL kosi siano na lotnisku to i jak ma byc dobrze
 Będzie dobrze, będziesz pan zadowlony i żona będzie zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co managerowie z lotniska w Świdniku to dopiero są pacany, myślą, że skoro "wschód jest taki dynamiczny" to umowy z nimi będa przestrzegane, a tu jednak prawda wychodzi na jaw, czyli nic na wschodzie nie jest pewne. Umowa? Zawsze można zmienić. Perspektywy? Zmienić. Jedyne prawdziwe umowy sa z zachodnimi kontrahentami, i to powinno być fixe dla managerów lubelskich. A tak, oddali loty brytyjskie bez walki, czekac tylko, aż Skandynawia się zdecyduje. Jesli się zdecydują to będzie albo więcej, albo w ogóle. Nie wiem, co to za moda podpisywac kontrakty z lipnymi wschodnimi liniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, wszystkie polaczenia z upadliną powiiny byc odwolane a na granicy postawic mur z zasiekami pod napieciem jak na granicy USA z Meksykiem. Od banderowskiej dziczy trzeba sie izolowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowali nam loty do Liverpoolu, Doncaster, Dublina, Glasgow - tam gdzie latamy do pracy i z powrotem wracamy do domu. Samoloty obłożone pasażerami w 100%. Brak w Lublinie jakiejkolwiek stabilnej siatki połączeń. Uruchamiają kierunki, zaraz bez żadnych konkretnych powodów je odwołują. Pytam się co to jest ? A te kierunki na Ukrainę to zupełna porażka. Wiadomo było od początku, że zaraz te kierunki zamkną. Dlaczego taka wiocha jak Rzeszów może normalnie funkcjonować. A my musimy tymi busami tłuc się do Warszawy, żeby gdziekolwiek polecieć. Niestety, ze stolicą wschodniej prowincji nikt się nie liczy. Przecież tylko sam Lublin+Świdnik to już 400 tysięcy ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...