Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2018 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Bandycki wschód (twoja nazwa mówi sama za siebie)do budy!!! Wypadek to był dzień w którym ten niedojeb psychopata się urodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to do swoich dzieci przewiń. Niewinny! Boli? Widocznie ma boleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadkiem nazywasz kupno karnistra z benzyną, zaproszenie kobiety do siebie polanie jej benzyną i podpalenie żywcem??? widocznie prezentujesz ten sam poziom co on moje gratulacje!!!widać cały wschód jest chory psychicznie,czym się szczycić nie wiem...KAZDY zna PRAWDĘ i nie upośledzajcie się już na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie karmcie trolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty jestes wypadkiem a raczej przypadkiem niedorozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczcie sie ze slowami wszyscy radze wam dobrze a do uzytkownika niezarejstrowanego ktory pisze cos o budzie itp psychopata to jestes ty i won do budy prostaku czy prostaczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sie nie będę liczyć ze słowami to co mi zrobisz ? Zabijesz mnie ? Jak ten śmieć niewinna dziewczynę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgnijesz sam/a jak smiec nikt cie nie mysi zabijac bo takie opinie pisza tylko smiecie nie ludzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nawet śmieciem nie jestes tylko takim samym psycholem jak ten morderca którego bronisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowno rodzinka gon pogania. To tego bandyty rsiostrunia i kuzynostwo pisze. Wszyscy w mieście wiedza ze cała rodzinka jest patologia. I co tu zrobisz. Jak by państwo działało to by takie jednostki dawno by były odizolowane od społeczeństwa a tak mamy debili i imbecyli (nie mylić z niepełnosprawnymi, bo wyglądają nimbu na normalnych) wokół z normalnymi ludźmi.  Tego gnoja zaryło pociągu bez obwieszczeń. Kiedyś takie gowno zakopanoby pod płotem cmetazu a teraz na terenie. :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...