Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2018 r. o 15:07 Powrót do artykułu
zrob swoja robote smieciu, albo ci pomoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nasze podatki? Ja proponuję pracę na pustyni, co by spłoną żywcem od słońca, bez jedzenia i wody... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ta dziewczyne, chodzila do jednej klasy z moja corka. Miła, dobra nistety dokonała zlego wyboru. Ten osobnik dawno wopinien być odizolowany od społeczeństwa. Moje kondolencje dla rodziny. Nadal nie mogę uwierzyc w to co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trikuś- Patologia Wschód z tobą. Wyślizgu z głowy- trzym się ziomal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki bandycki numer ten lamus bedzie cwelony chyba ze N dostanie i pojedyńczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic oficjalnie nie jest podane narazie to domniemania a brukowce musza cos pisac .Wiec lepiej zastanowcie sie co wy wszyscy piszecie -Bogiem jestescie wiecie co sie stalo ,niewiele wiecie ale chyba kazdy z was czuje sie bardziej dowartosciowany oblewajac blotem innych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co sprawiedliwosc wymierzysz ktos smiec a widac ze ty nielepszy smiec jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik juz oddawna was okreslaja miasto burkow chamow i tepakow malomiasteczkowa mentalnosc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam napisał Bandycki Wschód... No jestem pod wrażeniem zaje....iści z was bandyci. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopak powinien dostac najwyzsza kare tylko ze bedzie siedzial (o ole go zamkna) za nasze podatki zreszta tak samo w psychiatryku. Nie ma odpowiednoej kary dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota ze Wschodu . 25 lat na państwowym wikcie za pieniądze podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinie współczuje a Trikuś i cały bandycki wschód jak to napisaliście powinni was najnormalniej w świecie zuutylizować jak śmieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda takiej ładnej dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dacie rady, życzenia się nie spełniają. Nie ma poszkodowanego, nie ma zeznań, nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest domniemanie przestępstwa i koniec z trikusiem , dożywocie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces poszlakowy, domniemanie bez twardych dowodów. To byl wypadek i tyle w temacie a wy się prujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wspólnik trikusia pisze ze wschodu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzeba twardych dowodów żeby go posadzić na 25lat. Kartoteka raz, dwa brak argumentów do obrony. Zeznania, opinia świadków. Psychopata działał żeby zabić. Prokurator zażąda dożywocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę taki przypadek od razu przypomina mi się zdanie "drań kocha najbardziej". Zazwyczaj dziewczyny wyznające tą ideę kończą jako samotne matki, nie wiem czy tak było tutaj -ale tutaj akurat bardzo szkoda przepięknej dziewczyny....Co skłania dziewczyny to takich łysych przypakowanych kretynów???? Masakra jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łobuz, kocha najbardziej... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...