Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2018 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Jak czytam te komentarze to się zwijam ze śmiechu!!! Bandycki wschód (hahahahaha) naprawdę straszni tu mieszkają bandyci, aż strach się bać! Jedna wielka banda zapijaczonych i zaćpanych CYMBAŁÓW którzy latają codziennie na siłkę po drodze kłując się w dupę, żeby trochę mięśni urosło niestety spuchniętych śinych mord sobie nie zmienicie ;) Trafił się jeden psychopata chory na depresje, który wypisywał do połowy dziewczyn ze Świdnika po tym jak pierwszy raz Marlena go zostawiła jaki to on nie jest samotny a jak się jakaś umówić nie chciała to szło bluzganie. Jemu to się już chyba samemu siebie żal zrobiło i postanowił ze sobą skończyć, szkoda tylko że mu nie wyszło i że pozbawił życia Marlenkę [*] niech spoczywa w pokoju a to zwierzę jeszcze spotka gorsza kara niż smierć bo śmierć w jego przypadku byłaby ulgą. [/*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stek bzdur:-) A my swoje! Murem za Trikusiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupolizek Trykusia znowu się udziela. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przejawiasz takie skłonności to musisz odwiedzić lekarza. Nic nowego w temacie, prucie się między sobą internetowi wojownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proste że imbecyl bez mózgu będzie stał murem za imbecylem bez mózgu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że tam mieszkam i znam wszystkich tych biednych spuchniętych i sinych jak balony osobników, także nie ośmieszaj już więcej siebie i ich i nie rób z tego osiedla bandyckiego bo tak się składa,że żaden bandyta tam nie mieszka jak już to jeden ale to raczej tylko psychicznie chory :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest trudno sprawdzić z jakiego adresu został wystawiony komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może co słychać u tego zabójcy Marleny? Żyje jeszcze? No bo oby.. w kryminalne czekają już na niego.  Słyszałem, że jego wafle zbierają sperme z dopiskiem „dla Damiana K.”  Sześc kanistrów już mają + dwa dilda.  Szybkiego powrotu do zdrowia, Damianku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak? No to jeśli potrafisz to sprawdź na pewno pojawi ci się jego imię i nazwisko a wtedy go pewnie podpalisz Hahahaha :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! BANDYCKI WSCHÓD STRASZY! Pewnie już stoją w kolejce po karnistry z benzyną. Nie widzisz idioto że nikt się was nie boi a każdy się z was śmieje? Za dużo filmów Vegi się naoglądaliście i chyba wam się wydaje że jesteście gangsterami bo jeden wasz psychicznie chory kolega to potwierdzam chciał się zabić i przy tym swoją dziewczynę bo nie radził sobie najwidoczniej z życiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rokowania są dobre. Wróci do zdrowia. Info od lekarza z lbn. Gość drugi raz ciał sobie gardło w szpitalu w kg , ale miał farta i go odratowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć jak bezduszną kur... trzeba być żeby bronić kogoś kto był w stanie w tak bestialski sposób zamordować drugiego człowieka? Słyszałam że mieszkają tam sami debile ale człowieku idź najpierw zapytaj swoich kumpli czy popierają Twoje zdanie bo psujesz właśnie publicznie ich opinie już po całości. Stwierdzam że tych komentarzy nie pisze łepek 15 letni tylko ktoś w wieku zbliżonym do mordercy i ręce opadają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz sam pomyśleć, bo jak większość tutaj łykasz co gazeta napisała. A mord dziwnych i spuchniętych to znajdziecie na Skarpie, Kościuszki, Maja itd. Więcej spacerów, ulży wam, gwarantowane:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandziorki ze wschodu chcą sie wypromawac na tej tragadii. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przypuszczam, że są to nędzne prowokacje dzieci internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe informacje bo ja słyszałem, ze jego stan jest ciężki i nadal trzymają go w śpiączce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechaliscie po tym wschodzie jak po burej suce szly tu nazwiska ludzi wogole nie zwiazanych z tematem i nagle sie dziwicie ze na wasze prowokacje ktos zaczal was prowokowac w stylu bandycki wschod itp mysle i jestem niemal ze pewien ze chlopaki ze wschodu nie popieraja tego co sie stalo ale dyskusja na tym forum zeszla do poziomu do ktorego po prostu ktos sie dostosowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum     .Racja 100% .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet owszem jest w śpiączce, stan jest ciężki ale rokowania są dobre. Będzie sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kiedy odbędzie się pogrzeb Marlenki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...