Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

Utworzony przez em, 29 października 2010 r. o 16:36 Powrót do artykułu
Na wybory,jak znalazł! A poważnie,oby takich więcej(zabierających kluczyki,oczywiście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, dlaczego akurat w tej sprawie podano dane uczestnika zdarzenia drogowego, jak nigdy w Kurierze. Myślę, że to był event przedwyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Hmmm, dlaczego akurat w tej sprawie podano dane uczestnika zdarzenia drogowego, jak nigdy w Kurierze. Myślę, że to był event przedwyborczy.
Bo ten koleś jedzie na farcie i pustym rozgłosie. Chociaż raz trafiło się ślepej kurze ziarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sensacja kolejny dziadek przeszkolony w Afganistanie (terrorysta -ninja) zrobił zamach na ważną osobistość polityczną w Świdniku -poproś o ochronę z BOR-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na skrzyżowaniu ulic Racławickiej i Wyszyńskiego ??? takiego nie ma -jest rondo jak zwykle cos przekrecone ale taki jest ten dziennik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raf napisał:
na skrzyżowaniu ulic Racławickiej i Wyszyńskiego ??? takiego nie ma -jest rondo jak zwykle cos przekrecone ale taki jest ten dziennik
jak dorosniesz i zrobisz sobie prawo jazdy to moze sie wtedy dowiesz ze rondo to rodzaj skrzyzowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma żadnej sensacji.Tobie też może się tak zdarzyć,że najedzie na ciebie pijany kierujący.Trzeba z tym walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Hmmm, dlaczego akurat w tej sprawie podano dane uczestnika zdarzenia drogowego, jak nigdy w Kurierze. Myślę, że to był event przedwyborczy.
no właśnie. redakcyjni graficy na zdjęciach samochodów zamazują numery rejestracyjne nawet , a tu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...