Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 5-miesięczna Pikula

Utworzony przez gość, 30 marca 2013 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Podobny piesek (na pewno sunia) był widziany wczoraj koło stacji pkp (al. Lotników Polskich) oraz w godzinach nocnych 20.00-21.00 koło Nadleśnictwa (rano już go nie było). Trzymam kciuki za odalezienie psinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam bardzo dziękuje za informację mam jedno pytanko czy jak by pan/i zauważył/a moją sunie czy mogł/a ją zabrać a ja bym ją odebrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli się tylko pojawi, na pewno dam znac, aczkolwiek niestety nie widziałam jej juz od piątku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiś wieśniak ją zatłukł albo wziął na łańcuch, co u tej hołoty jest normą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedwczoraj późnym wieczorem jak wracałem z Chełma pociągiem z podobnym pieskiem wsiadło do pociągu w Świdniku dwóch facetów. Takich niskich czarne włosy, młodzi byli jeden w okularach. To chyba wietnamczycy byli, czasami widuję ich w makro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...