Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapukali do mieszkańca Świdnika. Informacje się potwierdziły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2018 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Sprawa zaostrzenia prawa narkotykowego w Polsce do dożywocia za produkcję i handel i 25 lat za posiadanie najmniejszej ilości jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Już wkrótce więzienia zapełnią się producentami i handlarzami śmiercią, a narkomanie dostaną szansę na długi skuteczny odwyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie to żaden sukces ukaraliście kobietę z Mełgwi za handel papierosami bez akcyzy a na targu dzień w dzień handlują papierosami bez akcyzy nawet się nie kryją bo mają swoje stoisko nie róbcie z siebie BŁAZNÓW bo to POLICJI nie wypada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cechą ustrojów totalitarnych i państw policyjnych są drakońskie kary dla posiadaczy środków psychoaktywnych- na Filipinach strzela się już do ćpunów, bardziej cywilizowane kraje pomagają uzależnionym i stosują łagodniejsze kary. A przecież najgroźniejszy narkotyk- alkohol (liczba przestępstw i uzależnionych) jest ogólnie dostępny i całkiem legalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy kulka w łeb za posiadanie alkoholu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomnika M i L w Świdniku jak nie było,tak nie ma.Chyba,że na wyremontowanym placu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kapusiu! A żeby ci jajca,bez plemników się ostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwojenne Min. Zdrowia zna ponad 100 lekarstw na bazie konopii indyjskich, dzisiaj nic.... Zamiast wychodzić z uzależnienia od prochów, które zostawiają rządy faszystowskie, od hitlerowskiego poczynając, nasze społeczeństwo żre na tony prochów ziemii pod wszelką postacią, jak wąż z opowieści pierwszego kuszenia....?  Hitler & Stalin zrobili co swoje, ale dzięki Bogu można to odkręcić. Wesołych Świąt, gorzkich ziół na Paschę (na legalu) i chęci do zmartwychwstania dla wszystkich, którzy niestety mają pełny udział w doświadczeniach Jezusa...! Dali Bóg budzimy się kiedyś, a to wszystko, co złe idzie w dal - jak zapomniany koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.