Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasadził tuje, dostał grzywnę

Utworzony przez mosquito, 9 września 2012 r. o 18:42 Powrót do artykułu
Jakie to polskie, katolickie. Ktoś coś chce zrobić to należy go uwalić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu pan Domański czy pan Romański posadził te tuje, Panie Redaktorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po laicku niech sadzi na swoim, a nie zachowuje się jak chłop pańszczyźniany. Takich społeczników od siedmiu boleści jest i w Lublinie bez liku. Część z nich nawet swoje "uprawy" wygradzają metalowymi płotkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamburczykowi nigdy nie dogodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" tłumaczy Artur Soboń, sekretarz Świdnika. – Dla pana Domańskiego mam radę, aby kupił tę nieruchomość. Będzie mógł wtedy robić, co będzie chciał." - to mówi wszystko jak butne i aroganckie są biurwy urzędnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej Klonowej to chlopy powariowaly! Nie chcecie mieszkac w miescie to won na wioche! Ciagle maja jakies pretensje, a to za wasko, a to za ciasno itp. Apeluje do wladz miasta! Nie dajcie sie szantazowac! Zadnych ustepstw. Droga jest dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajci Radków i Soboniów to w zimie po Klonowej bedziecie w sandałach latać !!! Wybraliście sobie PISową chołote to macie - płacie i płaczcie . Gospodarczą bedziecie brodzić w błocie po pachy chyba ze kościółek tam sobie postawicie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no gratuluję autorowi artykułu, który z Lecha Sprawki uczynił komendanta straz miejskiej w świdniku. Pan Kurator pewnie czuje się zaszczycony, mogąc dowodzić wspaniałą grupą strażników miejskich. Gratuluję, Panie Kuratorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majkel żaksoń napisał:
Słuchajci Radków i Soboniów to w zimie po Klonowej bedziecie w sandałach latać !!! Wybraliście sobie PISową chołote to macie - płacie i płaczcie . Gospodarczą bedziecie brodzić w błocie po pachy chyba ze kościółek tam sobie postawicie !!!
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Jakie to polskie, katolickie. Ktoś coś chce zrobić to należy go uwalić !
wyznawca Sztucznego Penisa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek napisał:
Chamburczykowi nigdy nie dogodzisz
a ty co, zakompleksiony wyznawca klasy robotniczej z 36m2 kwadratu? dlaczego każdy lubelski robol lub dzieci tych roboli używają takiego określenia, możesz mi to wyjaśnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z budowa ul. Gospodarczej w Świdniku? Miasto wpisało budowę ulicy w 2009 r. do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego i nie zrobiło NIC. Jest to jedna z najstarszych ulic, łączy wiele osiedlowych bocznych uliczek. Ale jej stan jest fatalny - na jesieni błoto, w lecie tumany kurzu. Ale władze Świdnika całkowicie olewają mieszkańców tej dzielnicy Świdnika. Jak będzie kampania wyborcza to my mieszkańcy zrobimy - w tym czasie kampanię negatywną i rozliczymy Was dlaczego NIC nie zrobiliście i będziemy głosować na tych którzy w końcu zajmą się wreszcie tak ważną sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde miasto wyhodowało sobie pieniaczy. Świdnik, Lubartów Łęczna..... Pieniacz to takie coś co wszędzie węszy podstęp i donosi, donosi, donosi... Komuna zostawiła w swoim spadku wiele zła, a jednym z nich jest pieniactwo i donoszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym spotkaniu. Jestem przerazony że P.Andrzej Radek publicznie okłamuje kilkadziesiąt tysiecy ludzi. Tez jestem katolikiem i w glowie mi sie nie miesci ze Burmistrz Świdnika uwazajacy sie za katolika tak postepuje z mieszkancami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aveart napisał:
no gratuluję autorowi artykułu, który z Lecha Sprawki uczynił komendanta straz miejskiej w świdniku. Pan Kurator pewnie czuje się zaszczycony, mogąc dowodzić wspaniałą grupą strażników miejskich. Gratuluję, Panie Kuratorze!
Jan Sprawka jest komendantem strazy miejskiej w Swidniku. Pracował wcześniej w Policji Swidnickiej , (dlaczego tam nie pracuje to juz chyba wszyscy w swidniku wiedza), teraz jak widać jest wykorzystywany przez Burmistrza jaksona do zaszczuwania mieszkańców Świdnika.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec swidnika napisał:
Jan Sprawka jest komendantem strazy miejskiej w Swidniku. Pracował wcześniej w Policji Swidnickiej , (dlaczego tam nie pracuje to juz chyba wszyscy w swidniku wiedza), teraz jak widać jest wykorzystywany przez Burmistrza jaksona do zaszczuwania mieszkańców Świdnika.....
Jak zaszczuwa to ubić szczura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
A co z budowa ul. Gospodarczej w Świdniku? Miasto wpisało budowę ulicy w 2009 r. do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego i nie zrobiło NIC. Jest to jedna z najstarszych ulic, łączy wiele osiedlowych bocznych uliczek. Ale jej stan jest fatalny - na jesieni błoto, w lecie tumany kurzu. Ale władze Świdnika całkowicie olewają mieszkańców tej dzielnicy Świdnika. Jak będzie kampania wyborcza to my mieszkańcy zrobimy - w tym czasie kampanię negatywną i rozliczymy Was dlaczego NIC nie zrobiliście i będziemy głosować na tych którzy w końcu zajmą się wreszcie tak ważną sprawą.
Budowa ul. Gospodarczej została zaplanowana na 2015r.;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponownie nasza gwiazda świdnicka, Jan Domański, anonimowy internauta, przewodniczący w wolnym czasie, którego ma dużo... Najpierw protest, bo drogę budują - do gazet, potem, że Panu Szanownemu nie pobudowali miejsc parkingowych, albo garażu na dwa samochody, bo akurat ma dwa - do gazet, potem,że jeżdzą mu przed domem samochody, to się chłop wystawił na sprzedaż, szkoda tylko, że nikt nie chce kupić. Teraz jak łamnie prawo, to taki Pan powinien być poza prawem, bo to złośliwość jest jak go ścigają!!! Dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhh napisał:
Ponownie nasza gwiazda świdnicka, Jan Domański, anonimowy internauta, przewodniczący w wolnym czasie, którego ma dużo... Najpierw protest, bo drogę budują - do gazet, potem, że Panu Szanownemu nie pobudowali miejsc parkingowych, albo garażu na dwa samochody, bo akurat ma dwa - do gazet, potem,że jeżdzą mu przed domem samochody, to się chłop wystawił na sprzedaż, szkoda tylko, że nikt nie chce kupić. Teraz jak łamnie prawo, to taki Pan powinien być poza prawem, bo to złośliwość jest jak go ścigają!!! Dobre!
Powtórze sie bo widze ze ktoś nie rozumie tematu. Byłem na tym spotkaniu i Jestem przerazony że P.Andrzej Radek publicznie okłamuje kilkadziesiąt tysiecy ludzi. Tez jestem katolikiem i w glowie mi sie nie miesci ze Burmistrz Świdnika uwazajacy sie za katolika tak postepuje z mieszkancami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te tuje komu przeszkadzają? że wiecej zieleni której w naszym miescie zoraz bardziej jak na lekarstwo? Nie byłam w tym miejscu, ale nic dziwnego na zdjeciu nie zauważam: jest chodnik, obok tuje. Ludzie sadzą przeróżne rzeczy, w różnych miejscach i o karach nie słyszałam. Jeszcze inna sprawa, że zaczyna sie takie kwestie od jakiegoś co najwyżej upomnienia, a nie wali grzywnę. Już naprawdę nie wiedzą, czego się czepić? A może chłop jechal wózkiem i mu sie one zasiały ? Czy te tuje są podpisane? do autora artykułu: liczba mnoga, dopełniacz: tui, a nie tuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...