Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zimowe latanie

Utworzony przez Henio, 20 lutego 2008 r. o 11:00 Powrót do artykułu
Pan w samolocie taki przystojny, taki piękny.Pewno jakiś prezes albo inny derechtor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że miłośnicy i sympatycy lotnictwa nie mają czego szukać na lotnisku w Świdniku... Dzisiaj pan strażnik poinformował mnie że nie mogę nawet popatrzeć na samoloty,bo w plecaku miałem aparat fotograficzny... Tak,tak zdjęcia też chciałem porobić, ale lotnisko jest na terenie WSK i fotografować nie wolno. Nie wybierajcie się na Zimowe Zawody Samolotowe bo niestety nic nie zobaczycie i nie sfotografujecie... Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś, zapamiętaj: Pirimo - WSK niema. Jest PZL Świdnik SA. Secundo - lotnisko jest własnością miasta Lublina (od jesieni 2006). Z pretensjami dymaj do prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne jest dla mnie jak obecnie nazywa się zakład w Świdniku. Wszyscy wiemy o który chodzi. Nie będę chodził do prezydenta miasta, nie pojadę też już na Lotnisko Świdnickie. Zaczekam rok i spokojnie jak zawsze pooglądam i sfotografuje samoloty na terenie lotniska w Radawcu. A wystarczyło aby Aeroklub wystąpił o zgodę na focenie samolotów do ochrony zakładu.Na czas zawodów oczywiście i było by tak jak dwa lata temu. Wtedy miłośnicy lotnictwa mogli oglądać i fotografować wszystko co lata. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś, ten pan na zdjęciu w samolocie sam fotografuje. Trzeba przyznać więcej niż niezle. Może sobie nie życzy konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam (znałem) tego pana jak jeszcze latał w Aeroklubie Lubelskim kupę lat temu. Bardzo dużo osób fotografuje lotnictwo i należy im to ułatwiać by je propagowali wśród np. młodzieży. Mam nadzieję że kiedy pogoda się poprawi będzie można wejść już na teren Aeroklubu i zrobić zdjęcia. Chciałbym dodać że fotografuję Zimowe Zawody Samolotowe z przerwami od 1984 roku. Większość zdjęć zrobiłem w Radawcu i chciałbym mieć też fotki ze Świdnika. Ps.Wszyscy spotterzy robią wspaniałe zdjęcia lotnicze a konkurencja jest jak najbardziej wskazana. Z lotniczym Pozdrowieniem! Jacek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dzienniku też brak aktualnych wiadomości o zawodach. Wczoraj odbyła się konkurencja,a dziennikarze śpią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...