Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zinacef to antybiotyk czy śmiertelna trucizna

Utworzony przez polak, 7 czerwca 2012 r. o 21:54
28 maja młoda kobieta na zlecenie lekarza w przychodni rodzinnej otrzymała zastrzyk. Nastąpiło zatrzymanie krązenia,wstępna reanimacja w przychodni,natychmiastowe przybycie pogotowia,dalsza reanimacja,śpiączka farmakologiczna do 7.06 i wybudzenie dzięki fachowości lekarzy. Mniej szczęścia miał pacjent szpitala ktory w szpitalu otrzymał ww antybiotyk.nie przeżył. Horror emocjonalny przeżyły natomiast rodzna pacjentki,pielęgniarka i lekarz zlecający iniekcję.. Ile potrzeba jeszcze podobnych horrorów by w Polsce lekarz był pewny,że przypisany antybiotyk ma właściwe parametry ,a pielęgniarka wykonująca iniekcję nie bała się jej wykonać. W świdniku krążą plotki i oskarżenia tylko nikt z nadzoru nad lekami nie raczył sprawdzić jakości Zinacefu.. A lekarze zlecają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie brak reakcji nie służb publicznych lecz służb powołanych do przestrzegania prawa, Wiem z autopsji .że to i inne fora monitotują służby zależne od polityków. Nasuwa się refleksja. Czyżby polityka Państwa zmierzając do ograniczenia populacji Narodu Polskiego korzystała z zanieczyszczonych środków farmakologicznych? A może Firma Zinacef traktuje śmierć jako % przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje 5 mc dziecko wczoraj miało wypisane przez lekarza rodzinnego, podali jej pierwszą dawkę w przychodni, a dziś ponieważ weekend odmówiono mi podania w ambulatorium i słusznie. Odwiedziłam innego pediatrę i zalecił inny lek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...