Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam, serdecznie zapraszam do mnie w celu wyjaśnienia dwu poniższych wpisów - zajmę się tym i jeśli potwierdzicie Państwo tą sytuację bardzo poważnie zastanowię się nad konsekwencjami. Bardzo proszę o kontakt poza forum, jestem do dyspozycji i chciałbym sprawę wspólnie z Państwem wyjaśnić. Pozdrawiam serdecznie. Jakub Osina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Osina kiedy Pan zrezygnuje ze stołka? Niech Pan pokarze, że ma honor. Populizm, obłuda, okłamywanie nas. Ludzi którzy Panu zaufali i jak Pan nam się odwdzięcza? Zatrudniając na lewo Wilka i swojego koleżkę Sadło czy wsadzając Kulak na zastępcę dyrektora PUP? Tak Pan poprawia działanie starostwa? Tak ma wyglądać przejrzysty urząd? Coś się Panu pomieszało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że te zarzuty dotyczą pracowników zatrudnionych przez PiS jeszcze Krola, Manke i Twaroga. A Osina właśnie próbuje coś z tym zrobić. I stąd te ciągłe hejty pod jego adresem. Już sporo się zmieniło. Pogonił Orzechowską którą za PiS była nie do ruszenie. O ile zarzuty są prawdziwe to ktoś się zgłosi i będzie finał może tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten koleś ze zdjęcia wygląda jak Antek ze Szwagrów , jak ktoś ogląda śmiechawatv na youtubie to potwierdzi :) a dyskusja pod tym artykułem jest żenująca , a koleś ze starostwa wypisujący że się zajmie sprawą wpisu jest gorzej niż śmieszny , że niby co wywali kogoś z roboty bo mąż nie potrafił załatwić sprawy w urzędzie :D:D:D .Walnijcie się w te wasze urzędowe puste łby powiatowe barany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Całkowicie się nie zgadzam z komentarzami odnośnie pracowników geodezji. Panowie i Pani tam pracujący są bardzo kompetentni  i pomocni . Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie,  miło i sprawnie. Pozdrawiam   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedynek Smoleńskiej Brzózki z Osinowym Kołkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Brzózka, proszę również złożyć skargę do "ojca" prezesa Kaczyńskiego i "brata" prezydenta Dudy. Proszę również złożyć interpelacyjną skargę na ręce kolegi Sobonia celem przedłożenia jej odpowiedniemu ministrowi. Dalej, powinien Pan złożyć datek na mszę intencyjną, najlepiej ks. Rydzykowi i wykupić w jego telewizji spot skargowy.   Panie Brzózka, ta zniewaga krwi wymaga, wszak Pana okrutnie obrażono!!!  
Po co mieszasz do twojej głupawej rozgrywki prezesa Kaczyńskiego i Brata  Prezydenta Dudy? Jesteś POpaprańcem i nienawistnym ku***ikiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem dzisiaj w Urzędzie Pracy i jak popatrzyłem ile tam ludzi pracuje a właściwie kręci się po korytarzach w bluzeczkach, sweterkach, szeroko uśmiechniętych a na drzwiach pokoi po dziesięć nazwisk tychże urzędników, to pomyślałem, że ten urząd jest dla tych właśnie zatrudnionych a nie dla bezrobotnych czy poszukujących pracy, tu się nic nie zmienia, niestety o zgrozo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam pracy, zwolniony po 30-stu latach z AgustaWestland PZL Świdnik S.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem dzisiaj w Urzędzie Pracy i jak popatrzyłem ile tam ludzi pracuje a właściwie kręci się po korytarzach w bluzeczkach, sweterkach, szeroko uśmiechniętych a na drzwiach pokoi po dziesięć nazwisk tychże urzędników, to pomyślałem, że ten urząd jest dla tych właśnie zatrudnionych a nie dla bezrobotnych czy poszukujących pracy, tu się nic nie zmienia, niestety o zgrozo...
Masz rację, wybitnie dużo ludzi czuwa nad bezrobotnymi :) na wszelki wypadek polecam Szkocję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...