Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Przewróciła się ciężarówka z drewnem. Kierowca tłumaczył, że to przez bąka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2019 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Napisac idiota to nic nie napisać .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh brzmi zabawnie, ale po krótszym zastanowieniu - może był uczulony? A poza tym, to jednak nieprzyjemne kiedy robal wpada do auta podczas jazdy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslalem ze gosc puscil w kabinie bąka i az go zaczęło w oczy szczypać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po swoich bakach sam nawet trace przytomnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piard morderca, przyprawia o atak serca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś hajto puścił bąka lewą stroną ale to był mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej uśmiecha trzeba zajadać TO się wtedy MNIEJ pierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa moda na opony w naczepie. Slicki - elegancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puść pan bąka panie paździoch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to smrodziarz jeden...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy,wszystko jest możliwe,ponieważ sam również wykonuje zawód kierowcy od 16 lat i miałem taki przypadek że mi szerszeń wleciał,to ze strachu zatrzymałem się na środku drogi i wyskoczyłem z kabiny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drodzy czytelnicy,wszystko jest możliwe,ponieważ sam również wykonuje zawód kierowcy od 16 lat i miałem taki przypadek że mi szerszeń wleciał,to ze strachu zatrzymałem się na środku drogi i wyskoczyłem z kabiny!!!" No sam widzisz. Masz mózg to hamujesz. Debil walczy z owadem i jedzi po całej drodze a nawet rowach. Dobrze że nie leciało nic z przecieka albo kolarz z prawej strony. Panie i panowie myślenie nie boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...