Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kilku metrach jazdy uderzył w płot. 22-latek nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 21:27 Powrót do artykułu
śmieszą mnie informacje, że pojazd nie ma ważnych badań. Bo, co 10 kończy się ważność badan -czyli pojazd sprawny, a 11 już się tak popsół, ż jest niezdolny do jazdy. W oglądanych filmikach policyjnych z USA można usłyszć, że policjant mówi" proszę do jutra zrobić przegląd". I nie zabierają dowodu i nie zakazują dalszej jazdy. Nota bene u nas też ciężarówkom i autobusom nakazuje policja dojazd do bazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij w mu w morde lamusowi bardzo dobrze nauczka na koniec zycia szkoda ze nie zapamieta 'motocyklista' ***y!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie twoja wypowiedź, a może hamulce miał nie sprawne?. Bez ważnych badań technicznych pojazd nie może być dopuszczony do ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że u nas Policja zatrzymuje dowody. Bo różnica jest taka że w stanach tak pouczona osoba następnego dnia faktycznie pojedzie i zrobi przegląd. A u nas taki koleś co najwyżej następnego dnia przy grillu z piwie będzie opowiadał z uśmiechem kolegom jak o się policji wywinął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły ,,kolega,,. Dobrze się teraz czuje ze świadomością współwiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciszej nad tą trumną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie żal mi motocyklistów? Bo mnie denerwują, nie potrafią korzystać w normalny sposób z motocykla, a większości z nich służy do szpanowania poprzez startowanie spod świateł i jazdy na jednym kole po ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten płot to bardzo uszkodzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie motocyklista nie miał prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...