Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt w miłosnym amoku osaczył lekarkę

Utworzony przez Lubliniak, 10 marca 2022 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Artykuł nie kompletny. Gdzie zdjęcie tej piękności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepska literatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stwierdził klasyk "Bo w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz". Niby inteligentny człowiek, dobry samorządowiec i gospodarz a nie może zrozumieć, że do związku i miłości trzeba dwóch stron, a nie tylko jednej Też mam parę kandydatek, którymi byłbym zainteresowany, ale wiem, że raczej nic by x tego nie wyszło, więc nawet nie próbuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to, abym bronił Wójta, ale bywają odwrotne sytuacje (czytaj: baby - modliszki). Kiedyś za tzw. komuny miałem lasencję z prowincji, która studiowała polonistykę na UMCS. Przyssała się jak pijawka angażując przy tym swoją mamusię-heroda. Nie mogłem się nigdzie ruszyć bez jej pozwoleństwa bo zaraz histeria i przeraźliwy płacz. Nie przeczę, w łożu była dobra ale nic poza tym, Doszło do tego, że ze wzmiakowanym herod-babą wparowała do mnie i w obecności moich rodziców mi się OŚWIADCZYŁA ustalając przy tym tremin ślubu. Był to punkt zwrotny i obu babszytlom kazałem iść w pi...du bo wezwę ówczesną Policję (gimbaza nie wie - Milicja Obywatelska). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to, abym bronił Wójta, ale bywają odwrotne sytuacje (czytaj: baby - modliszki). Kiedyś za tzw. komuny miałem lasencję z prowincji, która studiowała polonistykę na UMCS. Przyssała się jak pijawka angażując przy tym swoją mamusię-heroda. Nie mogłem się nigdzie ruszyć bez jej pozwoleństwa bo zaraz histeria i przeraźliwy płacz. Nie przeczę, w łożu była dobra ale nic poza tym, Doszło do tego, że ze wzmiakowanym herod-babą wparowała do mnie i w obecności moich rodziców mi się OŚWIADCZYŁA ustalając przy tym tremin ślubu. Był to punkt zwrotny i obu babszytlom kazałem iść w pi...du bo wezwę ówczesną Policję (gimbaza nie wie - Milicja Obywatelska).
 Chwalisz się czy skarżysz się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory typ. Może jeszcze ją gdzieś do bramy wciągnie a potem powie, że ona wcale nie uciekała tylko się droczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie wójta świadczy, że jest w miłosnym amoku, bo miłość podobno odbiera rozum. Jednak to co robi jest przestępstwem, o czym powinien wiedzieć. Może być jednak trochę prawdy w tym co mówi, bo środowisko polityków jest bezwzględne i wykorzysta każdą słabość przeciwnika aby go wyeliminować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...