Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak to tak? To już maszty komórkowe nie zabijają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zbyt mozliwe jest ze w zadnej sieci nie ma zasiegu. Trzeba sie przeniesc teraz u kazdego operatora mozna sobie na 15 dni wziąć do testów a nadajniki sa minimum 3 operatorów plus/orange/ tmobile. No i play ale oni niewiele swoich maja... U mnie zasieg dobry ale mam kolege ktory tez mieszka w takim miejscu ale z jednej sieci takiej rużowej jest dobry zasieg a od zielonych i pomarańczowych słaby. Nie wiem jak z fioletowymi. No ale w kazdym razie da sie tylko są zmuszeni do jednego operatora albo trzeba bedzie po drzewach skakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze akurat tam nie maja ludzi sredniowiecznych anty 5g i z dzidami na maszty. Lub wrecz przeciwnie dlatego brakuje zasiegu bo banda rozwaliła wszystkie maszty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że chodzi o Plusa. Ta sieć od kilku lat na wioskach nie ma zasięgu. Masztów na Lubelszczyźnie jak na lekarstwo. Orange za to ma tak rozsiane, że w nocy patrząc na jeden widać też dwa sąsiednie w oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie - "Polska cyfrowa - wg. obecnej władzy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...