Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obawiam się, że ta ustawa jest niekonstytucyjna, acz nie mam też wątpliwości, że w razie jakby co, to trybunał przyłębski zaklnie rzeczywistość po raz kolejny i postanowi dobrze dla PiSu. OK, niech tak będzie, ale mam nadzieję, że po zmianie władzy cały ten PiSowski aktyw stanie przed Trybunałem Stanu i zostanie przykładnie ukarany za wszystkie przypadki łamania prawa. A nazbierało się tego już co niemiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie kogut tylko kura pci męskiej? PIs jest bardziej twórczy niż Bruksela. Czemu nie idą na całość nie ogłoszą ustawą że konstytucję zawiesza się do czasu wyszczepienia wszystkich na planecie 7 dawką, bo etaty przybłędskie znikną? Ja bym zadał Trybunałce Największej zagadkę, czy Konstytucja jest konstytucyjna?? Głosowało na tę ,,konstytucję" ok 22 proc Polaków w 1997, czy obowiązuje ta z 1935 r. A 3 RP ogłoszona przez L. Wałęsę jest nielegalna, bo jedyna legalna z woli większości (suwerenna) jest okupowana do dziś 2 RP? I kto umocował Trybunał i Sądy, by nas karać? L. Wałęsa i A. Kwaśniewski?? Na pewno nie Naród i nie Polski, ok 78 proc obywateli, którzy olali referendum w 1997 lub powiedzieli Nie, nie ma własnego państwa tylko przebierańców??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS'iaki wydłużyli działanie przygranicznego obozu koncentracyjnego, którego personel na obcokrajowcach (np. migrantach) mogą trenować / tresować w popełnianiu na Polakach zbrodni przeciwko ludzkości - np. siłowym wstrzykiwaniu trucizn (pod pozorem zwalczania koronawirusa) lub w atakowaniu przy użyciu plecakowych miotaczy gazów (gaz obezwładniający dałoby się podmienić, np. na napalm).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...