Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy dryfowały na gałęzi. Ktoś je wrzucił do wody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 r. o 14:36 Powrót do artykułu
Zawsze mam nadzieje, że ludzie w końcu przestaną mnie zaskakiwać. Nie przestają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ludzie to bydlęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się zaczyna beczenie z powodu niepotrzebnych nikomu psów? A może by tak któryś z beczących wziął sobie te zapchlone kundle i utrzymywał je za swoje własne pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo sovieticus działa! Ludzie z tzw. ściany wschodniej to naprawdę gorszy sort!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej utrzymywac psiaki niz takiego debila jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten śmieć podpisujący się A. powinien zarobić kulkę w łeb i do spalarni ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne zwierzaki, dobrze ze juz bezpoeczne. tym wiesniakom co to zrobili wlepic wysokie kary i zakaz posiadania jakichkolwiek zwierzat!! to nie ludzie to potwory. a ciebie a. to tylko w ryj nastukac i *** skopac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. szkoda że cię rodzice w kiblu nie spuścili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech sie debil.decyduje jak bierze sobie psa a nie potem kretyn nie wie co z.nim zrobic...a ty cwaniaku piszesz tak jak by cie matka za socjal wychowala...ludzie gorsi niz zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedacwta. zeby tak wlascicieli wrzucic do wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd pamiętam (a mam już prawie 60 lat) zawsze nadmiarowe psy się topiło. A teraz nagle jakieś oszołomy robią z tego problem. No przecież to jest jakaś farsa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież psy jak większość ssaków potrafi pływać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty hycel...szkoda to jest taka ze ciebie nie przerobili tuz po narodzinach na karme dla tych piesków i kotkow,bez odbioru zje..ie..A wracajac do tematu co trzeba miec w glowie zeby tak postapic,tacy ludzie sa niebezpieczni dla spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki ludwik sie ostał..a byl nadmiarowy...szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny hyclu leczenie nic nie dało dawaj jeszcze raz, a jak zgubiłeś adres przypomnę ci go: Szpital Tworkowski czyli Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia Psychiatrycznego im. prof. Jana Mazurkiewicza ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co oni te psy wyciągali? Przecież one i tak zostaną uśpione, prawdopodobieństwo że ktoś je adoptuje jest praktycznie zerowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same się wydostały, same prowadziły auto i teraz wrócą do właścicieli, aby ci mogli ich w jakiś bardziej wymyślny sposób pozbawić życia. Ssak naczelny sięgnął dna. Codziennie słychać o znęcaniu się nad zwierzętami. Co z wami nie tak? Jesteście zwykłymi chwastami, które dzisiaj krzywdzą zwierzę, jutro uszkodzą sąsiadowi auto, a pojutrze może kogoś zabiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe bydlaki to źli ludzie, którzy robia krzywdę innym jak i zwierzętom - nieżadko robięc to dla "zabawy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj no Ty wodzu z Polski centralnej albo zachodniej - wszędzie na świecie są ludzie i taborety, ja w swoim życiu niejednego psa lub kota uratowałam, a mój pies żyje jak panisko więc nie pieprz,że na wschodzie Polski każdy znęca się nad zwierzetami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...