Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W centrum miasta wyrosła góra śmieci, ponad 460 ton. Przedsiębiorca odpowie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 16:58 Powrót do artykułu
Powinien ponieść kare bezwzględną 5 lat w kiciu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
460, a może 1000 ton- tyle śmieci sprowadził jakiś byznesmen do Polski i jednocześnie oświadcza, że nikomu nie chciał zaszkodzić. Jego firma nazywa się WKA Recykling- pewnie nie ma świadomości co oznacza to słowo. Ostatnio recykling w Polsce oznacza zwieźć z zagranicy jak najwięcej i poprostu podpalić. Co teraz szmorząd ma zrobić z tym śmierdzącym problemem?. Najpierw moim zdaniem należy wezwać firmy zagraniczne które temu frajerowi nadały ten byznes aby zabrały to g....o na własny koszt w terminie ...xxx. Jeśli nie to niestety muszą sami porradzić sobie z problemem, ale na 10-krotny koszt tego debila, jego rodziny z podaniem do ogólnopolskiej prasy, aby przestrzec innych "dobromirów"- przed zniszczeniem środowiska i rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina urzędnikow wszelkiej maści ,recykling w środku miasta !!!!!. Widać że był głupi ,bo mógł zrobić od razu rozlewnię wód gazowanych ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wyrok ale nie za skaładowanie ale uszkodzenie środowiska zaśmiecanie kraju trucie Polaków zniszczenie krajobrazu i zatrucie ziemi na terenie składowanym truciznę ! Czyli 6 zażutów z czterech artykułów i suma nie mniej jak lat 15 ! Kiedy bydło zacznie siedzieć zanim nas zatrują te bandy bolszewickeij sekty pislam i jej guru tow. bolszewika od ttrzeech pokoleń tow. kaczora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdać te śmieci ludziom, niech se palą w piecach. Będą mieli ciepło, a i Putin będzie wściekły, bo importujemy coraz więcej węgla z Rosji i nim palimy. Po co, jak tyle opału leży odłogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie jest jakas instalacja artystyczna sztuki wspolczesnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat bezwzględnej odsiadki, i 5 mln grzywny, inaczej ci byznesmeny ze śmietnika nie oduczą sie truc środowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...