Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał do rowu. Miał cztery promile

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2019 r. o 15:44 Powrót do artykułu
4 promile miał w wydychanym powietrzu, a nie w wydychanym organizmie. Jest chyba różnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwielbiam MK3 - zwłaszcza w wersji TDCi  - common rally - bryka nie do zajechania - aby tylko styki elektroniki oczyścić.  Turbowóz do zadań specjalnych i dla największych drani - tego się po prostu nie da zajechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to w dodatku wersjia Ghia - chyba z 2003 r.   Piękność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maska jest napewno podniesiona przez strażaków celem odłączenia akumulatora - rozwalałem to auto po całej europie, miałem kolizje i nigdy mi maska nie podskoczyła.  A te nowe mydelniczki leciały jak puch z poduszki ! na milion kawałków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo rozsądny kierowca. W tym stanie najlepsze co mógł zrobić to właśnie wjechać do rowu i tam pozostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ford z 2002r. 2.0 Tddi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj jechał ja z Zaświatyczów du Lacka,a tu wzieli i w nocy rowa wykupali i nie dujechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie, czy kopanie rowów to jakaś mania projektantów? Czy to ochrona drzew rosnących za rowami? jak byłoby bezpieczniej bez rowów głębokich na 1,5 m i pochyleniu skarp 1:1, a pobocze szerokie na 0,80 m, bo pas drogowy wąski, a jezdnia szer 5.80. kierujący jak linoskoczek po nitce swojego pasa, mały błąd i rów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...