Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy chociaż miły głos miała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy metodę na wnuczka, wojskowego z Syrii czy konsultanta kryptowalut. Chociaż w Polsce prawdziwą furorę robi obecnie bankowy przekręt na "kampanię wyborczą PiS". Szczegóły nie są jasne ale efekt jest taki że tego samego dnia "tłuste koty" PiS czyli członkowie "klubu milionerów PiS" dokonują przelewu kasy na rachunek polityka-niespodzianki. I ani wpłacający ani odbierający nie wiedzą kto, co i ile. Wiedzą tylko DLACZEGO. Ale to i my wiemy.
 Jakieś konkrety? Wiem, nie ma. Bo to wytwór twojej chorej wyobraźni. Ciekawi mnie, ile ci za to płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy metodę na wnuczka, wojskowego z Syrii czy konsultanta kryptowalut. Chociaż w Polsce prawdziwą furorę robi obecnie bankowy przekręt na "kampanię wyborczą PiS". Szczegóły nie są jasne ale efekt jest taki że tego samego dnia "tłuste koty" PiS czyli członkowie "klubu milionerów PiS" dokonują przelewu kasy na rachunek polityka-niespodzianki. I ani wpłacający ani odbierający nie wiedzą kto, co i ile. Wiedzą tylko DLACZEGO. Ale to i my wiemy.
Jakieś konkrety? Wiem, nie ma. Bo to wytwór twojej chorej wyobraźni. Ciekawi mnie, ile ci za to płacą?
 Może jakieś dowody, że ktoś "Krollowi" za pisanie płaci? Nie ma?  To raczej wytwór chorej wyobraźni "pokera"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy metodę na wnuczka, wojskowego z Syrii czy konsultanta kryptowalut. Chociaż w Polsce prawdziwą furorę robi obecnie bankowy przekręt na "kampanię wyborczą PiS". Szczegóły nie są jasne ale efekt jest taki że tego samego dnia "tłuste koty" PiS czyli członkowie "klubu milionerów PiS" dokonują przelewu kasy na rachunek polityka-niespodzianki. I ani wpłacający ani odbierający nie wiedzą kto, co i ile. Wiedzą tylko DLACZEGO. Ale to i my wiemy.
 Najlepszą metodą jest na ZUS i na nowy ład... ale ciemny lud dalej tego nie rozumie. Już niedługo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam takich telefonów nie odbieram... nie znam się na krypto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...