Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgubił się w drodze do domu. Szczęśliwy finał poszukiwań wyziębionego mężczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2019 r. o 12:33 Powrót do artykułu
jesli nie pijak to cienias. 4 godziny spaceru i mamo ratuj. co za ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 I 1940r. Niemcy (dziś Liderzy Unii Europejskiej) w dniu Święta Trzech Kroli mordują : 96 Polaków w Szwedzkiej Górze 60 Polaków w Lublinie-Lemszczyźnie 42 Polaków w Lubartowie 4 Polaków w Poznaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmęczony? Ja mam 67 lat. Uciekł mi ostatni bus i w nocy przez las naparzalem 8 km , spaliłem pół paczki papierosów i po przyjściu że szwagrem wypiliśmy 0.7 . Powstał problem bo nie było już gdzie kupić więcej. Dopiero się rozkręcałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy to naród, który najwięcej zyskał w czasie II wś,; po II wś.; po rozpadzie bloku wschodniego. Paradoks?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...