Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latek podpalił policyjny radiowóz

Utworzony przez jebac psy, 30 września 2008 r. o 15:07 Powrót do artykułu
MLODY DOBRZE ROBISZ JAK MOZESZ TO PODPAL JESZCZE KOMISARIAT W PONIATOWEJ . pier*** ICH I TAK CI HUJA ZROBIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jebać Psy" jeszcze Ty się gnoju nawiniesz, będzie super pałowanie za stawianie oporu Policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "karolek": nie widzisz że "jebać psy" nie ma na tyle odwagi żeby wystawić nos zza kopmputera bo wysyła dzieci na plac boju. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzadzic temu siuchowi ścieżke zdrowia pałami szturmówkami i koniecznie zaprosić do tańca jego jebniętych starych co to pojechali po kasę do słonecznej Italii a popier***eńca zostawili samego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzadzic temu siuchowi ścieżke zdrowia pałami szturmówkami i koniecznie zaprosić do tańca jego jebniętych starych co to pojechali po kasę do słonecznej Italii a popier***eńca zostawili samego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam nie lubie psow, oni sa deb***ami hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ona~ napisał:
ja tam nie lubie psow, oni sa deb***ami hehehe
Każda dziwka nie lubi więc o co ci k..chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Urzadzic temu siuchowi ścieżke zdrowia pałami szturmówkami i koniecznie zaprosić do tańca jego jebniętych starych co to pojechali po kasę do słonecznej Italii a popier***eńca zostawili samego !
STYX SZKODA ZE TWOI STARZY POMIMO ZE CALY CZAS SIE TOBA OPIEKOWALI NIE NAUCZYLI CIE ODROBINY KULTURY I SZACUNKU DO INNEGO CZLOWIEKA RZYGAC MI SIE CHCE NA TWOJA WYPOWIEDZ I CIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM FE CHAMSTWO PO PROSTU CHAMSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...