Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamów: 38-latek zginął na polowaniu

Utworzony przez CodeZero, 9 stycznia 2011 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze, niech gryzie ziemie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznasz człowieku tych ludzi więc jakim prawem sie tak wyrażasz.Ja znam ich bydwu,jeden z nich to mój niedaleki sąsiad.Tragedia dla dwóch rodzin.Prosze oszzędzcie sobie takie wpisy jeśli nie znacie ani rodzi ani tego jak do tego doszło. Świeć Panie nad jego duszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosil wilk razy kilka odstrzelili i wilka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega odprowadził go do parku sztywnych.Niech gryzie piach,do wiosny 100tysięcy robaków zrobi sobie pożywkę z jego ciała.Zadawał ból i cierpienie.Do diabła z nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co piszą "dobrze mu tak", "niech gryzie ziemię" itp. Jeśli sami nie jecie mięsa, ani produktów pochodzących od zwierząt, to nie macie żadnego prawa krytykować myśliwych za to co robią. Myślicie, że zwierzęta które zjadacie zdychają ze starości? Tak się składa, że koła łowieckie właśnie teraz, zimą, dokarmiają dzikie zwierzęta, by móc później na nie polować. Regulują liczebność zwierzyny by ta nie padała z głodu i chorób wywołanych przez niedożywienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze z pkt. 1, 3 i 4 to zwykła żenada. Jak można się śmiać z czyjejś śmierci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Komentarze z pkt. 1, 3 i 4 to zwykła żenada. Jak można się śmiać z czyjejś śmierci ?
Nawet nie żenada: podłość, o którą z Polaków można podajrzewać tylko ubecki pomiot, kogoś bardziej odpychającego spośród znanych mi zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziadostwo panuje w naszym kraju (i na tym forum); żeby śmiać się z czyjejś śmierci...? Pierwsze komentarze należą do zaawansowanych zwyrodnialców, tępaków, chorych psychicznie niedorozwojów, godnych największej pogardy... Nie mam dobrego zdania o myśliwych czytając coraz to nowe wypadki z ich udziałem; ale wiem że i taki zawód też jest potrzebny; chociaż właśnie buraki z pierwszych postów mogą o tym nie wiedzieć... ps. Niemal zwymiotowałem czytając posty zwyrodnialców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są wstrętni. Współczujemy żonie i całej rodzinie zmarłego. Zostawił trójkę małych dzieci. Był dobrym ojcem i mężem. Pracowitym człowiekiem. Tydzień temu razem obchodziliśmy Sylwestra i życzyliśmy sobie wszystkiego najlepszego, szkoda że te życzenia się nie spełniły. Mamy nadzieję że Agata nie przeczyta tych wcześniejszych okropnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialostoczanin napisał:
Ale dziadostwo panuje w naszym kraju (i na tym forum); żeby śmiać się z czyjejś śmierci...? Pierwsze komentarze należą do zaawansowanych zwyrodnialców, tępaków, chorych psychicznie niedorozwojów, godnych największej pogardy... Nie mam dobrego zdania o myśliwych czytając coraz to nowe wypadki z ich udziałem; ale wiem że i taki zawód też jest potrzebny; chociaż właśnie buraki z pierwszych postów mogą o tym nie wiedzieć... ps. Niemal zwymiotowałem czytając posty zwyrodnialców.
To myśliwi mój drogi przyjacielu są zaawansowanymi zwyrodnialcami. A te jak to określiłeś "zawód" był potrzebny może 200 lat temu. Od tego czasu to już tylko rozrywka. Rodzinie zmarłego tragicznie mordercy współczuję a jego samego nie żałuję. Oby więcej takich szczęsnych wydarzeń a może w końcu cywilizowany świat zakaże tych zbrodniczych praktyk jakimi są polowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedobrze mi się robi jak czytam o myśliwych.Niedowartościowanych impotentach którym przyjemność sprawia zadawanie bólu i śmierci bezbronnym zwierzętom. Zboczonym pasibrzuchom których fascynuje widok krwi i doprowadzonego do krańcowego upodlenia zwierzęcia.Rzygać mi się chce na samo słowo myśliwy.Jednego mniej.Jego zwłoki powinny być ciągnięte jak tych bezbronnych zwierząt których pewno ubił w swoim życiu niemało. Do diabła z nim.Niech gryzie piach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie myśliwi to byli kłusownicy, znam obydwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię myśliwych - inni może też - ale to nie powód by zachowywać się jak zwierzę, a tak zachowują się ci, którzy plują na zmarłego na tym forum. Nie znają, ale plują. Czy mnie to dziwi? NIE, nie dziwi, bo to jest skutek chamskich, zwierzęcych zachowań m.in. Grasia, Arabskiego i innych peowskich siepaczy. Przez 3 lata rządów udało im się zniszczyć ludzkie odczucia w polskim społeczeństwie. Zezwierzęcili tę bandę lemingów, a skutek widać wszędzie - także w tych wpisach na forum. Gorsi od zwierząt. Ludzie PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to za kare dla tych mordercow niewinnych stworzeń barbarzyncy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ich obydwu.to był nieszczesliwy wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastrzelony w czasie polowania. Nie wiadomo gdzie jest rana wylotowa, a pocisku brak. http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100805/REGION06/674017728 Myśliwy z Przemyśla skazany na 2 lata więzienia za nieumyślne zastrzelenie człowieka http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100531/PRZEMYSL/427127032 tragedie nad zwierząt na ziemi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wielki cios ,tragedja dla obu rodzin ,pamięć jego duszy +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem myśliwym ale durnie którzy piszą o myśliwych jak o mordercach pokazują swoją ignorancją. Las tak jak samo jak pole uprawne wymaga właściwej opieki. Dlatego potrzeba leśników, dlatego potrzeba myśliwych. Ktoś musi dokonywać selekcji, odstrzału ale też ci sami ludzie dokarmiają zwierzęta zimą. Ciekawe czy któryś internetowy idiota dokarmiał zwierzęta leśne. Kiedyś eko-durnie utrzymywali że choinka sztuczna jest ekologiczna - nikt z nich nie wiedział w jakich procesach wytwarza się tworzywa sztuczne. Nikt z tych gamoniów nie wiedział też jak trudny jest recycling takich tworzyw. Teraz podobnie jest z myśliwymi. Od kiedy byle miastowy albo wioskowy idiota ma internet pisana głupota przyrasta w tempie astronomicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ostatnio ktoś ładnie powiedział w radiu. myśliwy idąc na polowanie powinien być przygotowany na to że może zginąć. dajcie już spokój, i tak te zwierzęta nie mają szans, nagonka, celowniki, hałasy- co to ma wspólnego z zażywaniem adrenaliny. chciał chłop postrzelać, baba go puściła ale chyba zdawał sobie sprawę że któryś z naprutych albo mało rozgarniętych kolesi, może go postrzelić a nawet zabić. tragedia, człowiek nie żyje ale każdy prawdziwy myśliwy musi sobie zdawać sprawę że i on może zginąć więc poco o tym pisać. ryzykował i niestety, on już zająca szablozębnego nie zabije ani nie wystraszy na zawał krwiożerczęj sarenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biały kieł napisał:
Nie jestem myśliwym ale durnie którzy piszą o myśliwych jak o mordercach pokazują swoją ignorancją. Las tak jak samo jak pole uprawne wymaga właściwej opieki. Dlatego potrzeba leśników, dlatego potrzeba myśliwych. Ktoś musi dokonywać selekcji, odstrzału ale też ci sami ludzie dokarmiają zwierzęta zimą. Ciekawe czy któryś internetowy idiota dokarmiał zwierzęta leśne. Kiedyś eko-durnie utrzymywali że choinka sztuczna jest ekologiczna - nikt z nich nie wiedział w jakich procesach wytwarza się tworzywa sztuczne. Nikt z tych gamoniów nie wiedział też jak trudny jest recycling takich tworzyw. Teraz podobnie jest z myśliwymi. Od kiedy byle miastowy albo wioskowy idiota ma internet pisana głupota przyrasta w tempie astronomicznym
Biały Kle, piszesz prawdę ale tylko w jakimś niedużym stopniu. i ja się z tobą zgadzam, że myśliwy to ktoś kto dba o las i jego zwierzynę, to jego praca poniekąd ale jak się dobrze orientujesz ( mniemam że się orientujesz bo zabrałeś głos w tej sprawie i to całkiem rzeczowo ), jak w każdej grupie tak i w grupie myśliwych zdażają się zgniłe jaja. Powiem więcej, jeśli czytasz uważnie prasę, twej uwadze nie umkneły napewno zarzuty prokuratorskie ( podkreślam proukartorskie, a nie żadne eko faszystów) o to że jedno z kół myśliwskich z lubelszczyzny wystrzelało o 700 sztuk więc niż pozwalały mu limity, dodam więcej, podejrzenia są że przynajmniej w połowie z setki działających u nas kół, przekroczono limity. dla mnie, to żadna regulacja pogłowia zwierzyny, tylko czyste zabijanie dla podbudowania wsłasnego ego, tego że nie staje, tego że kumpel ma lepszy samochód, czy tego że żona daje listonoszowi. dodam więcej, więcej niż połowa myśliwych z d........ma swoje obowiązki typu dokarmianie zwierzyny, pilnowanie czy ochrona, oni jadą do lasu nachlać się wódki i postrzelać dla sportu. nic ich nie usprawiedliwia i ich chorych zapędów, bo jak inaczej nazwiesz wabienie zwierzyny z parków narodowych za pomocą warzyw, aby te wychodziły na ziemie niczyją gdzie można sobie do nich postrzelać- Białowieża się kłania kolego sympatyczny. poczytaj, zapoznaj się z tematem i będzie git. ps- myśliwy idąc na polowanie powienien liczyć się z tym że i on może zostać kropnięty, czy to przez sarnę zabojcę, czy psychopatyczną kaczkę, czy szablozębna zająca ale najczęściej pada ofiarą napitego, niedowidzącego kolegi z drużyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...