Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm24: Roztoczańskie Szumy. Kto posprząta "Cud Polski"?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2016 r. o 19:40 Powrót do artykułu
" W tym przypadku złożyło się tak niefortunnie, że goście odwiedzili nas po weekendzie gdy nasze służby nie zdążyły posprzątać. " No śmiech ogarnia! Niech te Wasze służby w końcu zasłużą na kasę, którą co miesiąc otrzymują! Zwolnić i zatrudnić nowych, którzy będą wypełniać swoje obowiązki! A przede wszystkim zwolnić Naklickiego, który nie potrafi utrzymać porządku na swoim terenie! Panie Wójcie, gdybym ja była na Pańskim stolcu, każdego ranka podrywałabym tyłek z fotela i objeżdżała teren, a następnie wysyłała odpowiednie służby do robót...Panu tak tyłek porzyrósł do fotela, że ani pokrzyw Pan nie widzi, ani zasr..ych ścieżek. Pan tylko widzi kasę na swoim koncie! Wójta natychmiast odwołać! Niech nie kompromituje tego stanowiska! PS. Wójt z PSL, że tak zapytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szumy są niesamowite i mają swój niepowtarzalny urok.Szumy to rezerwat.W takiej sytuacji nie można ingerować w dziką przyrodę.Turyści powinni zadbać o czystość i nie powinni zaśmiecać rezerwatu.Nie wyobrażam sobie ustawienia na szlaku toi-toi,wyrzucania śmieci,palenia papierosów i ognisk. Dodam,że istotnie szlaki są słabo oznakowane.Byłem tam 10 dni w czrwcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to wszystko jest oki byłem i plywałem kajakiem po tanwi, polecam agroturystykę w hucie różanieckiej u anny 16-6319779, ***e-nocleg.pl/nocleg,annabundyra.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak kary więzienia za śmiecenie na szlakach, jeziorach, czy rzekach. Dzisiaj byłem na spływie i też się trochę butelek w Bystrzycy znalazło ale ogólnie czysto :). Przez tych śmieciarzy można sobie zepsuć fajną atmosferę na łonie natury :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może lobby zielone albo rowerowe wykazłoby sie jakims wolontariatem w terenie. Posprzątaliby, odmalowali szlaki, poprawili drewniane poręcze a nie tylko narzekac na brak sciezek w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre szlaki są fatalnie oznakowane - To pytam na ilu szlakach w Polsce jest dobre oznakowanie Gdzie ??? zarówno w Parkach Narodowych jak i Krajobrazowych szlaki są nie odnawiane i często gubią turystę albo dublują się i później każdy odchodzi w swoja stronę !!! !!! brak czasów to norma no może tylko w górach czas jest jeszcze podany , dlaczego brak jest dobrego oznaczenia do wieży widokowej w Suścu ? z centrum miasteczka ? i dojazdu pociągiem z Lublina po za sezonem brak !!! Roztocze leczy i kwiczy , co z Zachodnim Roztoczem czy tylko liczy się tylko Zwierzyniec , Józefów i Krasnobród z dojazdem busem z Zamościa ? dlaczego dopuściliście busiarzy którzy wykastrowali inne trasy np z Zwierzyńca nie można było dojechać do Józefowa , Suśca mimo że odległość nie jest wielka, szok jak turysta ma się tam odnaleźć , w informacjach turystycznych mapek brak bo rozłapali agroturystyczne kwatery które oferują mapki do wglądu !!! Ogólnie brak dojazdu gdy ktoś nie dysponuje własnym autem , złe oznakowanie albo go brak , brak produktów regionalnych na czym miejscowi mogliby zarobić , brak mapek , folderów , zresztą podobni jest w innych ciekawych przyrodniczo miejscach w Polsce . Turystyka leży , brak dojazdu i informacji , brak możliwości zapoznania się z regionalną kuchnią po za nielicznymi miejscami i to dotyczy całej Polski !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jak dla mnie to wszystko jest oki byłem i plywałem kajakiem po tanwi, polecam agroturystykę w hucie różanieckiej u anny 16-6319779, ***e-nocleg.pl/nocleg,annabundyra.html
Niezła reklama przybytku , ale miejscowy też powinien coś zrobić by zachęcić turystów do przyjazdu , co o tym sądzisz ??? napisz jeszcze jaką cenę i za co oferujesz w tej reklamie :) i odnieś się do powyższych uwag :)
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niektóre szlaki są fatalnie oznakowane - To pytam na ilu szlakach w Polsce jest dobre oznakowanie Gdzie ??? zarówno w Parkach Narodowych jak i Krajobrazowych szlaki są nie odnawiane i często gubią turystę albo dublują się i później każdy odchodzi w swoja stronę !!! !!! brak czasów to norma no może tylko w górach czas jest jeszcze podany , dlaczego brak jest dobrego oznaczenia do wieży widokowej w Suścu ? z centrum miasteczka ? i dojazdu pociągiem z Lublina po za sezonem brak !!! Roztocze leczy i kwiczy , co z Zachodnim Roztoczem czy tylko liczy się tylko Zwierzyniec , Józefów i Krasnobród z dojazdem busem z Zamościa ? dlaczego dopuściliście busiarzy którzy wykastrowali inne trasy np z Zwierzyńca nie można było dojechać do Józefowa , Suśca mimo że odległość nie jest wielka, szok jak turysta ma się tam odnaleźć , w informacjach turystycznych mapek brak bo rozłapali agroturystyczne kwatery które oferują mapki do wglądu !!! Ogólnie brak dojazdu gdy ktoś nie dysponuje własnym autem , złe oznakowanie albo go brak , brak produktów regionalnych na czym miejscowi mogliby zarobić , brak mapek , folderów , zresztą podobni jest w innych ciekawych przyrodniczo miejscach w Polsce . Turystyka leży , brak dojazdu i informacji , brak możliwości zapoznania się z regionalną kuchnią po za nielicznymi miejscami i to dotyczy całej Polski  !!!
No i co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat wypoczywam na Roztoczu -  w różnych porach roku. Kiepskie oznaczenia atrakcji i szlaków to tu standard. Potrzebna dobra mapa i "koniec języka za przewodnika". Wiele punktów widokowych, kamieniołomów czy miejsc historycznych wskażą mieszkańcy, bo na oznaczenia nie ma co liczyć. Przykład  na kiepskie oznaczenie: 3 razy szukałem sztolni w Senderkach - ani razu do nich nie trafiłem bo szlak oznaczono bardzo niedbale. Ogólnie Roztocze jest wspaniałe, ale co do przygotwania turystycznego to w sezonie nie jest źle, ale poza ... o ile w październiku można znaleźć fajna kwaterę na nnocleg to trudno znaleźć dobrą kuchnię, nawet w większych i popularnych miejscowościach. Gastronomia tu raczej leży :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepskie to tam są jedynie drogi. Nigdzie nie ma tak fatalnych dróg jak na Roztoczu a te odcinki które wyremonrowano to niestety ciągle mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam przed miesiącem w sobotę - syf był jak opisany tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największymi śmieciarzami są sami turyści, gdzie bym nie był po weekendzie jest syf kiła i mogiła , nieraz kosze prawie puste a w około szkoda gadać , taki syfiasty Naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie w miejscach turystycznych jest syf i niestety to nie tylko wina turystów. Samorządy powinny po porstu częściej opróżniać kosze na śmieci a nie raz na miesiąc. Chcecie żyć z turystyki? To zacznijcie dbać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak porządku, a nawet powiem dosadniej gospodarza, to jest nasza narodowa wada, widać to na każdym kroku, na szlakach turystycznych w górach, na przystankach, na rozpadających się i porastających trawą a niedawno zbudowanych chodnikach, w toaletach publicznych lub ich braku i dotyczy to nie tylko gminy Susiec, ale całego kraju. Trudno to zrozumieć bo dbać o porządek nikt nam nie zabrania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turysta przechodzi koło gospodarza który patrzy na leżący papierek i pyta czemu pan tak stoi i patrzy, gospodarz mu na to, nie chce mi się go podnieść a cholera sama nie chce pójść do kosza. Tłumaczenie że to było po wolnych dniach jest śmieszne pokrzywy rosną wolniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt jest z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie gospodarzu Susca! a mialo byc tak pieknie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury ktoś napisał są bardzo dobrze oznakowane ścieżki spacerowe  - czerwona i niebieska od węzła szlaków. A ustrady tam nie ma. Wielu chce w lasach chodniki z kostki ero to by trafili do celu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczenie tych wszystkich niedogodności jest proste-wschodnia mentalność.Władza nie ma żadnego bata nad sobą i w ogóle nie boi się i nie przejmuje skargami mieszkańców a tych jest mało bo im samym nie przszkadza i wiedzą,że i tak nikt nie potraktuje tego powaznie i tak koło się zamyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...