Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do wiary!!!! Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Nie do wiary!!!! Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
A oto co znalazłe o Generałówce Jednak kler górą.Biskup rządzi Zamościem.A o tych daninach dla koscioła o których jest w artykule,to pic na wodę.Kościół to co ma dostać,to dostanie.Z nawiązką.Wszelkie dokumenty zaniosą w zębach czołgając się na klęczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generałówkę kupiła NEXA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeeeeeee...Cuuuuuud.........Mój Boże, czy ja dobrze widzę ? Nie spodziewałem sie,że dożyję NORMALNYCH czasów gdy jakakolwiek władza wypnie się na watykańska sektę ! Chyba sie uchleję z radości ! Brawo dla zamojskich włodarzy. Przy nastepnych wyborach już będę wiedział na kogo głosować i do głosowania na kogo namawiać choćby w czasie ciszy wyborczej bo POLSKA jest najważniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ekscytujcie się, nie dostaną w gotówce to dostaną w naturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ekscytujcie się, nie dostaną w gotówce to dostaną w naturze
Jeżeli w świńskiej grypie to jestem za !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...