Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
adukan napisał:
"Wszystko wskazuje na to, że również sprawcy usłyszą zarzuty" redaktor - idiota a co? kto ma uslyszec zarzuty, moze ofiara, co??!! sic, bez komentarza, kto takich kretynow zatrudnia w gazecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
A ja myślę że margines i żuli powinno sterylizować tak jak koty. I to było by jedyne działanie z efektem.
Raczej utylizować. Wysterylizowany kot też potrafi drapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tse napisał:
raczej pokolenie JP a nie JPII - ludzie zacznijcie czytać Biblię - to jest ratunek:)
Przecież było jak w Biblii - oni go nożem, on nadstawiał policzek, oni go znowu nożem, on drugi policzek. Pewnie czytali, ze tak trzeba. Kara śmierci powinna istnieć - właśnie nie jako wychowanie, ale jako KARA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara smierci dla tych smieci a nie beda za nasze pieniadze siedziec w ciepelku czytac gazety i ogladac Tv i nic ich nie obchodzi. PRZYWROC KARE SMIERCI DONALDZIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Kara smierci dla tych smieci a nie beda za nasze pieniadze siedziec w ciepelku czytac gazety i ogladac Tv i nic ich nie obchodzi. PRZYWROC KARE SMIERCI DONALDZIE!!!!!!
Eliminacja bandytów ze społeczeństwa byłaby najlepszym wyjściem, Ale wtedy ktoś normalny musiałby wziąć na siebie odpowiedzialność za ich życie. Ja bym nie mógł, jeżeli jest bóg, to jak to oceni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Jeden z komentarzy pod pierwszym tekstem o tym morderstwie : Cytat Gdybyś siomik poczekał kilka godzin, to byś uwierzył, że to właśnie te 2 parchy zamordowały człowieka. Nie warto być takim "bezstronnym" często.
Moze i nie mialem racji ale podobno zyjemy w cywilizowanym kraju(choc ja czasami w to watpie)i istnieje cos takiego jak domniemanie niewinnosci czli caly czas sa jeszcze jako podejrzani az do czasu prawomocnego wyroku..A przez ten czas moze sie jeszcze duzo zmienic oczywiscie w obie strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie spokój.zginał niewinny człowiek.osobiście go znałam.był spokojnym i nie konfliktowym muzykiem.niech spoczywa w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sadze ze nie powinno być kary śmierci ale dożywocie w pierdlu. co z tego że ich uśmiercą lepiej dla nich, niech żyją i się męczą z ta myślą i niech się gnębią do końca swojego życia. Niech te myśli nie pozwalają im spokojnie spać i funkcjonować. kara śmierci powinna być dla tych którzy mieli za sobą serie zabójstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Ja sadze ze nie powinno być kary śmierci ale dożywocie w pierdlu. co z tego że ich uśmiercą lepiej dla nich, niech żyją i się męczą z ta myślą i niech się gnębią do końca swojego życia. Niech te myśli nie pozwalają im spokojnie spać i funkcjonować. kara śmierci powinna być dla tych którzy mieli za sobą serie zabójstw.
popieram masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przecież nie wszyscy którzy mieszkają na tej ulicy musza być patologią wyrzutkami społeczeństwa, nie wieże w to ze niema tam zwykłych ludzi z pewnością są. i nie obrażajmy własnie takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przecież nie wszyscy którzy mieszkają na tej ulicy musza być patologią wyrzutkami społeczeństwa, nie wieże w to ze niema tam zwykłych ludzi z pewnością są. i nie obrażajmy własnie takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Ja sadze ze nie powinno być kary śmierci ale dożywocie w pierdlu. co z tego że ich uśmiercą lepiej dla nich, niech żyją i się męczą z ta myślą i niech się gnębią do końca swojego życia. Niech te myśli nie pozwalają im spokojnie spać i funkcjonować. kara śmierci powinna być dla tych którzy mieli za sobą serie zabójstw.
zgodziła bym sie z tym gdyby pracowali w kamienilomach aby zarobic na chleb, jak narazie nasze wiezienia to raj dla takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bb napisał:
ludzie dajcie spokój.zginał niewinny człowiek.osobiście go znałam.był spokojnym i nie konfliktowym muzykiem.niech spoczywa w spokoju
Jak z niego taki spokojny człowiek był to zeczywiście chyba go nie znałaś jednak z moim bratem do jednej klasy chodził i uwierz mi nie był on taki spokojny i bezkonfliktowy. A o tym iż był on niewinny i na taką śmierć nie zasługiwał to każdy się z tobą zgodzi bo nikt nie zasługuje na taki bestialski koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem o czym piszesz ale to nie czas na takie wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest nasza policja????Spi??Sad od razu wyroki ustala jak nie wiedza nic co tam sie stało wtedy.Wszystich by tylko skazywali chociaż za to powinni ci 20 latkowie miec dożywocie mam nadzieje ze maja wyrzuty sumienia i ze codziennie beda mieli to w głowie ze sa nikim bo zabili!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie ważne jaki kto jest, nie wazne jak żyje, każdy ma prawo do życia, i nitk pod żadnym pozorem niema przwa tego życia odbierać. Sam tez jestem konfliktowy, i czy to zbaczy że trzeba mnie zabić? Myślę że to nie wina p[olicji, policja nie może być wszędzie, myślę że to wina polskiego prawa, i temat rzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zupełności sie z toba zgadzam.był fajnym gościem.dlaczego padło na niego???zamknac ten sklep.jest w złej lokalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie sprawców,którzy dpuszczają się tak potwornego czynu, masakrują człowieka, czyjegoś syna, co powiesz bydlaku jego matce, ojcu nie zasłgujesz nawet na to, aby nazawć cię zwierzęciem, bo była by to obraza dla zwierząt, nie zasługujesz na życie i niewiem, czy ktoś chciałby cię nawet na części. Niewiem poco przyszedłeś na ten świat, twoja mataka napewno teraz żałuje że cię urodziła, reszta jest milczeniem którego duch twój już nie zazna amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCE SIE ZWROCIC DO WLADZ STROZOW PRAWA CZYTALAM KILKAKROTNIE ZE POLICJA JEST TYLKO ZDOLNA PISAC MANDATY I LAPAC PODPITYCH ROWERZYSTOW I TO JAK KTOS IM PALCEM WSKARZE JAKI MAJA KOLOR ROWERU LUB JAK SIE PRZEJDZIE W NIEDOZWOLONYM MIEJSCU TO DOPIERO WYKROCZENIE SATYSFAKCJA BO WYPISAL MANDAT JESZCZE SIE SMIEJE GLUPIO BYLAM SWIADKIEM I TAKIEGO ZDERZENIA A GDZIE POTRZEBA TO ICH NIE MA BO SIE BOJA ZEBY KTOS IM LBA NIE ROZWALIL TAKA JEST WLASNIE PRAWDA POD TYM SKLEPEM TO JUZ NIE JEDEN MOWIL ZE GORACO SIE DZIALO I TO NIE RAZ A WOGOLE PO CO TE SKLEPY SA POTRZEBNE NOCNE WSZYSCY NARZEKAJA ZE NIE MAJA PIENIEDZY DO DWUDZIESTEJ SA CZYNNE MARKETY TO JESZCZE MALO NOC JEST DO ODPOCZYNKU ALE JAK SIE NIE PRACUJE TO GLUPOTY SAME PRZYCHODZA DO LBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Piotrka, to był przeciętny facet, był ok. Kiedy dowiedziałem się że nie żyje, pomyślałem że umarł, zdaża się ludzie umierają, do okoła jest śmierć, przyjołem to ze smutkiem. Kiedy dowiedziałem się że zamordowano go w bestialski sposób, wstrząsneło mną to bardzo, jeszcze dzień przed śmiercią rozmawiałem z nim. Inaczej jest gdy człowiek umiera śmiercią naturalną a zupełnie inaczej gdy dowiadujesz się że go zabito, i to za nic. Po mimo co się stało żal mi jest równiesz matek tych mordreców, bo co musi czuć matka? okropienstwo. Mam nadzieję że sprawców spotka zasłużona kara, że nigdy już nie wyjdą na świerze powietrze, i że nigdy już nikogo nie skrzywdzą. A Piotr niech spoczywa w spokoju. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...