Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bibliotekarki grożą strajkiem

Utworzony przez bibliotekarka z Białej Pod, 17 stycznia 2008 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Popieram, czas pomyśleć o ogólnopolskiej akcji. Wszyscy bibliotekarze marnie zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele gardzą 200 zł. ja nie dostałam nawet 20 zł od kilku lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorka biblioteki zarabia bardzo dobrze, więc zarobki pozostałych pracowników jej wogóle nie obchodzą . Tak samo jak pracowników wydziału kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu bibliotekarze zaczynają mówić głośno o swoich problemach. Gratuluję odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość! Trzymam kciuki, nareszcie w naszym fachu coś się zmienia. Jesteśmy tego warte i zasługujemy na godne warunki życia! Macie poparcie z Dolnego Śląska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestam za, niech to będzie sprawdzian dla naszej grupy zawodowej nie tylko w sprawach płac ale i też silny głos w żądaniach nowelizacji ustawy o bibliotekach, która pozwoli obronić nas przed manipulacjami politycznymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny! Tylko zeby coś zmienić w tych naszych płacach, należałby zacząć od zmiany rozporządzenia MKiDzN w sprawie wynagrodzeń pracowników instytucji kultury, no i jak w całej budżetówce, przywrócić przynajmniej tzw. "trzynastki". To jest karygodne, żeby ropiętość w grupie (XXI - najwyższa) wynosiła od 1250-5000 (nowa propozycja). Przecież nie dostaje się najwyższej grupy zaszeregowania prosto z marszu, trzeba mieć odpowiedni staż, wykształcenie i...osiągnięcia, więc o czym my tutaj mówimy. Powinno Was poprzeć całe środowisko bibliotekarskie, solidarnie i jednym głosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.