Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie no jak czytam to: I wtedy policjanci naprawdę się zdziwili, bo zza kierownicy wysiadł… 14-letni chłopiec. 25-latek, który wcześniej okradł 26-latka we Frampolu jechał jako pasażer, bo miał w organizmie 1,1 promila alkoholu. Na dodatek, autem jechało w sumie 7 osób w wieku 14, 16, 20, 21, 22 i 25 lat. To mieszkańcy gminy Łukowa i Kocudzy. to ręce, nogi i wszystko wogóle mi opada. W jakim ja kraju żyję, gdzie plenią się takie głupki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępic gnoi !! Bo wydaje im się że w nocy wszystko im wolno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż ten elektorat Palikota szaleje :-) chyba cieszyli się z wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno policja kara za 1 przewinienie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany boskie kto to napisał ? Przecież tego się nie da czytać ! Pomieszane oba zdarzenia tak dokładnie że oczopląs gwarantowany.Normalnie...analfabeta jakiś !!! Co do matołów zza kierownicy.Zawsze mówiłem że większość (czyt. nie wszyscy) polskich kierowców to mieszanka deb***a ze skur****em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fn napisał:
podobno policja kara za 1 przewinienie ...
Wszystko się zmieniło jak zaczęli rządzić PO-jeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jakby żondził Jarosław zawsze dziewica to wszelkiej maści oszołomy same by ze strachu powymierały....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...