Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalny napad w Tomaszowie Lubelskim

Utworzony przez maliniak, 29 stycznia 2011 r. o 18:45 Powrót do artykułu
Ten z prawej podobny do Giertycha jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten z lewej do Tetycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jasne ze to kefir....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oczerniajcie ludzi... ku*** J####E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L E J B K O napisał:
[b]Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln , Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln , na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze , Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie . [/b] [/quote] [quote name='Ruś' timestamp='1294686970' post='251778'] A tego co mi wiadomo w wyniku zajęcia Rusi przez Polskę i prowadzonych na jej terytorium grabieżczych wojen i terroru zostało zgładzonych większość ruskich mieszkańców wsi i miast .
[media]http://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie. W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zginęło około 50% populacji Wielkiego Księstwa Litewskiego a kraj został zrównany z ziemią. Zniszczono miasta i sieć edukacji. Był to cios dla ludności ruskojęzycznej. Pod koniec XVII wieku język ruski był w administracji Wielkiego Księstwa już od kilkudziesięciu lat nieużywany, choć dopiero w 1699 został oficjalnie zastąpiony przez język polski. Postępująca polonizacja wyrugowała w XVII wieku ruski język literacki, co spowodowało, że język ten istniał tylko w postaci dialektów i aż do XIX wieku był ograniczony przede wszystkim do środowisk wiejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smietana napisał:
Nie oczerniajcie ludzi... ku*** J####E
nikt nie oczernia...nikt tu nazwiskami nie pisze...to są tylko skojarzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pewnych źródeł wiem, że numery seryjne banknotów są znane.. wiec jeśli wezmą sie za wydawanie to szybko polecą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym stawiała na Jacha, bo w poniedziałek miał nową dostawę samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...