Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bukowina: Bus wjechał w nastolatka na skuterze

Utworzony przez kurek, 20 czerwca 2013 r. o 11:33 Powrót do artykułu
współczucia dla rodziny. Ciekawy jestem tylko tego czy chłopak upewnił się, że może skręcić, niby skręcał prawidłowo, ale zawsze trzeba zerknąć w lusterko czy aby nikt nas nie wyprzedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego, że miał się obejrzeć. Był na pierwszeństwie. A tej ukraińskiej swołoczy kręci się u nas stanowczo za dużo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie tych ukraińskich wiesniaków w dresach jest za dużo, powinni im troche przykrócić tego wjazdu do   Polski, połowa jeździ struclami, bez kwitów tam u nich prawo jazdy i wszelkie papiery załatwia się za flaszkę i   takie są później tragedie!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie tych ukraińskich wiesniaków w dresach jest za dużo, powinni im troche przykrócić tego wjazdu do   Polski, połowa jeździ struclami, bez kwitów tam u nich prawo jazdy i wszelkie papiery załatwia się za flaszkę i   takie są później tragedie!!!!!!!
Własnie tych polskich wiesniaków w dresach jest za dużo, powinni im troche przykrócić tego wjazdu do Niemiec, połowa jeździ struclami, bez kwitów tam u nich prawo jazdy i wszelkie papiery załatwia się za flaszkę i takie są później tragedie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego, że miał się obejrzeć. Był na pierwszeństwie. A tej ukraińskiej swołoczy kręci się u nas stanowczo za dużo!!!
Korea Północna to kraj dla Ciebie idealny. Tam się nikt obcy nie kręci, sami swoi. Ty się zresztą też nie pokręcisz bo na granicy dostaniesz kulkę w łeb.   Niektórym Polakom wydaje się, że jesteśmy narodem wybranym, a reszta to nic nie warte barachło. Tymczasem bywa często odwrotnie. Polacy też powodują wypadki za granicą i nikt nie stawia zakazu wjazdu dla nas na granicy. Gdyby się tak stało dopiero darł byś się na cały świat jaka krzywda się dzieje, równocześnie stawiając taki znak na naszej granicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Ukraińców za powyższe wpisy. Pamiętajcie, że komentarze zamieszczają gł. sfrustrowani, nieradzący sobie w życiu, wszędzie szukający słabszych, których mogliby ugryźć nieudacznicy. Owszem, często zdarzają się tacy Ukraińcy, ale nie większość. Popatrzmy na siebie. Co dzień przez brawurę, chamstwo, często nawaleni powodujemy wypadki. Jak możemy oczekiwać, że nas będą oceniać inni sprawiedliwie – popatrz na opinię o nas na Zachodzie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze gnuj niezdeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ąle mam swuj nick a ty siostrojebco masz guw.o i ruw zjehany pszez plebanuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.   Bo narazie gadam sam ze sobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te cwelu ten tekst od zimy mazesz na dw widac ze twa inteligencja na wiecej ci niestarcza pozdruw matke od mirka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszyszet lekasz i dał mi jakies leki wiec przepraszam fszyskich bo zaras pewnie znowu mi sie we łbie pszestawi i bede cos pierdzielił bes sensu. Niestety jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.   Bo narazie gadam sam ze sobom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na foróm jakis lekasz? Bo sam nie poradze. Sie zapentliłem. Jestem chyba jeszcze gupszy nisz myslałem (chociasz w moim pszypatku słowo "myslałem" to nadurzycie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty adamek!!! .., idź lepiej  do pani polonistki, może jak jej wyliżesz rodzynki z dupy to pożyczy ci słownik ortograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Własnie tych polskich wiesniaków w dresach jest za dużo, powinni im troche przykrócić tego wjazdu do Niemiec, połowa jeździ struclami, bez kwitów tam u nich prawo jazdy i wszelkie papiery załatwia się za flaszkę i takie są później tragedie!!!!!!!  
dobre:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wjazdu ukraińskiej dziczy do UE! Ich puszczalskie lachony tylko HIV, HCV i inne kiły roznoszą. Dla mnie mogą i zdychać z głodu pod rządami swoich komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wjazdu ukraińskiej dziczy do UE! Ich puszczalskie lachony tylko HIV, HCV i inne kiły roznoszą. Dla mnie mogą i zdychać z głodu pod rządami swoich komuchów.
Z twojej wypowiedzi wynika, że dzicz jest raczej na zachód od Bugu, a już na pewno tam gdzie mieszkasz. Większość Ukraińców bije cie na głowę kulturą i obyciem. Jesteś typowym polaczkiem, który psuje opinię reszcie społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja jak berety ukrainska swołocz w polsce znuw zabija do pierdla i go rznac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znoffu mi łep nawala, tak mnie swędzi tam w międzychodzie, może mam pcheły, a kit mi w oko, znuw mnie pokręnciło, nervosolu morze sie napije, oj, szlak mnie zaras trafi, takim podniecony, kure jake bym zarżnół, rosołó se nagotował. Wierszyk: siedzi kóra w kórniku, kogót pszy niej fiku miku, to skacze, to staje, ona w łep go jajem. Kukórykóóóóóóóó!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...