Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bukowina: Samochód wybuchł. Kierowca nie żyje

Utworzony przez news, 1 kwietnia 2011 r. o 13:57 Powrót do artykułu
spam
Ostatnio edytowany 1 kwietnia 2011 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody nie wybuchają od tak.. może na gazie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jakieś ukartowane morderstwo na prawdę ciężko jest wysadzić samochód. Możesz strzelać nawet z kałacha do baku paliwa i NIE wybuchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybuchła butla z gazem... Jeszcze nie wiadomo co było przyczyną wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRIMA APRILIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prima aprilis downy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak był zbyt młody, rodzina dopiero przechodzi gehennę. Gdyby straż, policja i karetka była w tym czasie co ja tam byłam, może by się dało go uratowac. Zbyt duży ogień... Przykro mi... i współczucie rodzinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz sie chyba pali na niebiesko?! Tak? A to były czerwone płomienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpadło koło a samochód jechał z duża predkościa i nie mogł wykonać bezpiecznego manewru... stad taka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darujcie sobie prostaki komentarze typu prima aprilis, w ten sposób jeszcze bardziej ranicie Jego rodzine i znajomych. Znałem go był dobrym człowiekiem, ta śmierć była bezsensowna, mógł dalej żyć. Proszę pomódlmy się za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...