Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz się pobrudzić? Pojedź autobusem

Utworzony przez STYX, 24 kwietnia 2009 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Kaziu pojechał do ministerstwa po szmaty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brud, smród i ubóstwo. W niektórych busach jest podobnie. Pociągi też są śmierdzące. Taką mamy kulturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jechałem takim śmierdzielem chyba do Radecznicy. Trudno o tym zapomnieć. Człowiek brzydzi się do czegoś tam dotknać. Najlepsze były zasłonki na oknach. Nie widziałem, ale uważam, że kierowca sobie wcześniej przemuchiwał w nie nos. Poważnie. Przed powieszeniem. Były wręcz sztywne z brudu i jakiegoś syfu. Zresztą jazda za takim dymiącem potworem to kolejny kłopot. Człowiek czuje się jak w wędzarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd. Ale ludzie się do tego brudu przyzwyczaili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzić ogólnopolską akcję golenia kierowców PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM BUSY NA TRASIE ŚWIDNIK ZADĘBIE -LUBLIN,GORSZEGO SYFU W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM,GDZIE SĄ CI PRZEMĄDRZALI URZĘDNICY KTÓRZY WYDAJĄ NA TO DZIADOSTWO POZWOLENIA,CZY MOŻE BY TYCH PANÓW TEŻ POCIĄGNĄC DO ODPOWIEDZIALNOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...