Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerniczyn. Motocyklista uderzył w przepust

Utworzony przez satelita, 21 kwietnia 2013 r. o 09:57 Powrót do artykułu
Te atena zamosc to jusz ukraina,kiedyś Górnik Łeczna gral z hetmanem to wycielismy napis Witamy w Polsce,zamosc to konfidentckie ście.wa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwa chamie rodzinna tragedia nie umiesz tego uszanowac wiec zegnam nie bede ,sie znizac do twego poziomu. Lacho ciagu gudbaj spadaj na drzewo niech cie liscie pompuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty atena godbaj coto?haha jaknieznasz angielskiego tłuku to niekalecz widac ze tylko nogi umiesz rozkładac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty adamek scierwo konfindenckie to ty konfindentem jestes i knfindentem. Zdechniesz a wasze mecze mie go....no obchodza zadorosla jestem uszanuj rodzinna tragedie chamiez lecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ty pusty to pustak ma wiecej wartosci jeszcze jedno ci powiem nie jestes pewny czy jutro sie obudzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty du...y nastawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atenka nara tera f1 puzniej suniu pogadamy a jaki ja z lecznej?ja ze Krakowa lubelskie to wioha źydoska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy cie biedaczyno nie bedzie stac na moto:) to są sprzęty dla zamożnych a nie dla takiego plebsu jak ty;) a co do krakowiaka to co tam spedalony gracjanku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek akurat zdarzył się na przeciwko mojego domu. Także niestety to była wina motocyklisty ponieważ mijał on dwa auta które jechały 100km/h(sam kierowca auta się przyznał) i to przed ostrym zakrętem, koleś się poprostu nie wyrobił i wjechał prawie do rowu ale trawił na przepust i go wybiło, przeleciał ok, 70 m buty mu spadły, kask zerwało, masakra, bardzo współczuję rodzinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra rzecz:( kolega ma szczęście że, żyje:) współczuje rodzinie no i jemu też jeden błąd i tak się kończy czasami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wsiowy miszcz pokazał leszczom
Anonimowy napisał:
Wypadek akurat zdarzył się na przeciwko mojego domu. Także niestety to była wina motocyklisty ponieważ mijał on dwa auta które jechały 100km/h(sam kierowca auta się przyznał) i to przed ostrym zakrętem, koleś się poprostu nie wyrobił i wjechał prawie do rowu ale trawił na przepust i go wybiło, przeleciał ok, 70 m buty mu spadły, kask zerwało, masakra, bardzo współczuję rodzinie!
Kolejny wsiowy miszcz pokazał leszczom, jak jeżdżą debeściaki http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/lol.gif A inni miszczowie na dwu i czterch kołach dalej będą terroryzować NORMALNYCH http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/bash.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniedziałkowy kieowca napisał:
Kolejny wsiowy miszcz pokazał leszczom Kolejny wsiowy miszcz pokazał leszczom, jak jeżdżą debeściaki http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/lol.gif A inni miszczowie na dwu i czterch kołach dalej będą terroryzować NORMALNYCH http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/bash.gif
No tu się mylisz, nie wsiowy tylko z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te atena zamosc to jusz ukraina,kiedyś Górnik Łeczna gral z hetmanem to wycielismy napis Witamy w Polsce,zamosc to konfidentckie ście.wa
haha a ja pomietam ze zamosc łecznej skopał d*** nie dosc ze dopingiem to i jeszcze piłkarze pogonili bydło do domu:) bujaj sie szmaciarzu z łęcznej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skad uwas tyle podlosci kazdy teraz cwaniakuje bo jego to nie dotyczy ciekawe jak byscie spiewali jakby was to dotyczylo nalitosc nie osadzajcie jak nie znacie osoby i okolicznosci.U nas sie przyjelo ze motocyklosta to szpaner sampbujca i dawca nazadow ale tez trzeba wiedziec ze sa pasjonaci i normalni ludzie a ty poprpstu byl wypadek i ludzka tragedia a nie stety wypadki po ludziach chodza l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje wzystkim tym, którzy nie mają odrobiny współczucia i tak oceniają tego motocykliste choć go nie znają. Ja go znam dobrze i jego rodzinę. To jest dobry kierowca i to od wielu lat. Nie tylko zapalony motocyklista, ale również kierowca tira i innych pojazdów jeżdźący na zagranicznych trasach. To był poprostu wypadek, który może zdarzyć się każdemu w chwili nieuwagi. Co prawda jechał za szybko, ale nie były to popisy, ani szpanowanie, nie był pijany i po godzinie miał wrócić do domu bo obiecał dwójce małych dzieci, że wieczorem pójdą na pierwsze lody... Dzieci bardzop to przeżywają bo nie rozumieją co stało się z ich tatą i dlaczego nie wrócił do domu, a jego żona jest w totalnej rozsypce bo został sama bez środków do życia z małymi dziećmi bo on był jedynym żywicielem rodziny. A teraz spędzi pół roku w szpitalach na rehabilitacji i nigdy więcej nie stanie na nogi bo ma zmiażdżony kręgosłup i całkowicie przerwany rdzeń.......... LUDZIE JEGO RODZINA PRZEŻYWA TRAGEDIE A WY BEZ ZASTANOWIENIA WYPISUJECIE OKROPNE RZECZY CHOĆ NIC O NICH NIE WIECIE!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...