Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Decyzja sądu w Zamościu: Kaczyński nie będzie prostował

Utworzony przez biłgorajanin, 17 czerwca 2010 r. o 15:58 Powrót do artykułu
Ten pseudoradny jest najwiekszym głą....bem ziemi biłgorajskiej. Wszystko zrobi dla rozgłosu a rolnicy zagłosują. Borowiec przestań ośmieszać nasz powiat!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie radny, Dobrze że pan pokazuje patologie PIS-u w Biłgoraju, bo to co PIS i LPR wyrabia w Biłgoraju to woła o pomstę do nieba. Jedną ręką głosuje za likwidacją jedynego szpitala w powiecie, a druga oskarża innych że chcą prywatyzować – ohyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajan Paligłupa, i wszystko jasne... Tylko się dziwię, że sądy nie są PO słusznej stronie. Tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie, jak były wielki działacz młodzieżówki PIS pluje na "swoich". Widać że chce dorównać POlikotowi tylko czym chyba ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
Patrzcie, jak były wielki działacz młodzieżówki PIS pluje na "swoich". Widać że chce dorównać POlikotowi tylko czym chyba ...............
Ostatni dzień na Silver Wind, wysiadam w Wenecji, siedzę w hotelu do jutra i lecę do domu. Nie mam czasu, biegam po statku ze zmiennikiem, pokazuję , co i jak, załatwiam ostatnie sprawy, dostawy, inspekcje, papiery, emaile, żegnam się ze wszystkimi, pakuje, w końcu przebieram się w cywilne rzeczy, oddaje zmiennikowi radio i beepera, insygnia statkowej władzy, podpisujemy 10 stronicowe handover i jade do hotelu. Żegnaj, Silver Wind! Miło sie pływało. Kątem oka zauważam wiadomość, która mnie wbija w osłupienie- Palikot otwartym tekstem zapowiada, że zastrzelą Kaczyńskiego i wypatroszą jego zwłoki. Przy czym, nie to mnie szokuje, że on tak myśli, nie, to wiedziałem od zawsze, szokuje ,mnie, że mówi o tym tak otwarcie, pewny całkowitej bezkarności. Znalazłem chwile, by to sobie obejrzeć dwukrotnie, by wykryć jakies ślady mrugnięcia okiem, półuśmiechu, uniesienia brwi, chrząknięcia, wszystkiego tego, czym sygnalizujemy, ze właśnie mówimy coś śmiesznego. Niczego takiego nie zauważyłem, Zauważyłem jakiś dziwny stan, zaciętą , zła twarz, powagę… Bezczelność i pewność siebie. Taką bezczelna pewność bezkarności mieli SA mani bijący Żydów w czasie Kristalnacht, upowcy rozwalajacy ludziom siekierami głowy, szmalcownicy w czasie okupacji- wiedzieli że maja rozgrzeszenie i poparcie aparatu przemocy, ze nie zgarnie ich żaden policjant, już prędzej spałuje , lub zastrzeli broniących się - za przekroczenie granic obrony koniecznej, bo należy do tej samej bojówki, a jeśli nawet znajdzie się jakiś uczciwy policjant i zamknie ich na 48 godzin, to natychmiast uwolni ich sąd , który w poprzednich 15 sprawach zawsze orzekał tak samo, ze ofiary pobiły się same, a przy tym używały wobec napastników gróźb karalnych , naruszających zasady współżycie społecznego. To przerażające, że ta wypowiedz wypływa gdzieś po kątach, po cichu, na You tube, na forach, zamiast być na czołówkach wszystkich polskich gazet i dzienników tak jak na to zasługuje. Czy ktokolwiek z PiS powiedział cos takiego KIEDYKOLWIEK I O KIMOLWIEK????? Czy jesteście sobie w stanie wyobrazić co by się stało z człowiekiem , który by cos takiego powiedział, gdyby nie był czołowym politykiem PO? Gdyby, na przykład cos takiego powiedział Iksiński, radny Pis z Koziej Wólki? A ten człowiek może dziś z odwaga SA mana tłukącego szybę w żydowskim sklepie całkowicie bezkarnie zapowiadać zabicie kontrkandydata i nikt nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia. Wszystko jest OK. No, może Januszek trochę przesadził, ale przecież to Kaczor powiedział kiedyś o ZOMO, wiec jest remis. 4 lipca będziemy mogli zdecydować, czy ci ludzie i kibicujący im tłum zdobędą w Polsce pełnie władzy czy tez jednak dostaną po łapach… ######seawolf.salon24.pl/199004,rzecz-o-patroszeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...