Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
,,Jeżeli nie ma pieniędzy na leczenie pacjentów mamy do czynienia z bylejakością władzy.’’
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Oczekiwania ludzi zostały zbyt mocno rozbudzone, a najlepszym lekiem na zmniejszenie tych oczekiwań zawsze była... wojna.'' mąż handlarki ziemią kościelną u Sowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor, Pani WSTYDU NIE MA! Opisuje Pani w artykule czas oczekiwania, A GDZIE PANI BYŁA PRZEZ OSTATNIE 2 LATA? Prawa pacjentów były SYSTEMOWO ŁAMANE, zero opieki zdrowotnej, pseudo tele-porady, zgony nadmiarowe a Wy co? Jeszcze to podsycaliście ... jak czytam takie artykuły, to mi się niedobrze robi na tę waszą "dziennikarską rzetelność" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu masowych powrotów lekarzy z Niemiec, jak i innych krajów, sytuacja ulegnie poprawie w ciągu najbliższych dni lub tygodni! Na obronę powyższej tezy przytoczyć mogę słowa takiego jednego właściciela kota z Żoliborza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu masowych powrotów lekarzy z Niemiec, jak i innych krajów, sytuacja ulegnie poprawie w ciągu najbliższych  dni lub tygodni! Na obronę powyższej tezy przytoczyć mogę słowa takiego jednego właściciela kota z Żoliborza!
 Też bym za 3zł/euro nie chciał pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamy bardzo wyraźny wzrost stężeń wirusa w ściekach, świadczy to o tym, że chorych jest coraz więcej." [prof. A. Szuster-Ciesielska, czerwiec 2022] - Kometo - przybywaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKORD !! Ponad 10 mld zł zostało w budżecie NFZ – tak wynika ze sprawozd. fund. za 2021 r., do którego dotarł "DGP". Głównym powodem jest brak wykorzystanych pieniędzy na leczenie. To przez te 150 tys. nadmiarowych zgonów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie tak nie powinno być a wręcz bym nawet powiedział że odwrotnie. Ludzie po to chodzą do lekarza by otrzymać odpowiednią pomoc. A taką dobra opieką to czytałem że w centrum sanitas można otrzymać, takze lepiej nie czekać i nie oszczędzać na sowim zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...