Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szpitala w Hrubieszowie odwołany

Utworzony przez polak, 15 lipca 2009 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Idz i lecz choćby za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie anic za darmo. Trzeba na to zarobic,a nie udajac,ze jest sie w gotowosci. Jak wyglada ,ze lekarz spoznia sie o godz. do pacjentow lub 2.Komu ma sie tlumaczyc i czy musi.No wlasnie czy musi? W tym problem. Ktos prosilby przychodzililekarze na czas.Byl dyrektor szpitala. Przegral z ludzmi stosujacymi sztuke nie majacy zawodu. Czyli lekarz w polskim prawie to kuglarz ,cyrkowiec inaczej artysta. Uda sie sztuczka to kasa nie uda to nie o9ddajamy za biletu.l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż ,przecież NFZ płaci za wykonane procedury,czyli za konkretna pracę,a za siedzenie na dyzurze nalezy sie wynagrodzenie właśnie za bycie w gotowosci do swiadczenia pracy/jest sie w dyspozycji pracodawcy- Kodeks Pracy/Plącze sie pan w swoich wypowiedziach i nie wiadomo o co ma pan żal,o to ze dyrektor musi płacic za dyzury,czy o to że lekarze zarabiaja za wykonana prace w Poradniach lub Oddziałach?jezeli spóznienie wynika z pracy na innym odcinku w obrebie ZOZ to wine ponosie dyrektor za złą organizacje pracy,a jesli sa inne powody to trzeba je wyjasnic na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdadzamy sie jak dotat,ze za organizacje pracy odpowiada dyrektor. Odpowiada tez o czym nigdy sie nie wspomina za atmosfere w placowce o wlasciwe relacje . Nie bez przyczyny podjelem ten temat. W jednosci sila. Od 1998 r obserwuje skonfliktowanie sluzby zdrowia. Nieudolni reformatorzy- politycy zamiast ten temat sprawdzic na szczurach wdrozyli w polskiej sluzbie zdrowia z wiadomym skutkiem. Place sa wymuszane i nie wynikaja z nakladu pracy lecz z argumentu sily. Jestem pewien,ze zlaczenie sily srodowisk lekarskich z srednim personelem medycznym daloby lepsze rezultaty w przelamaniu stereotypu myslowego ,,im nie potrzeba bo biora,, Gospodarka rynkowa z mysleniem wczesnego Gomulki to tkwi w glowach naszych decydentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóz słuzba zdrowia to ostatni relikt poprzedniego systemu.Twierdza /politycy /,żę gosp rynkowa a wycena swiadczen i limity narzucone odgórnie.Sami zmusili środowiska medyczne do myslenia rynkowego to teraz sa tego efekty.W końcu troche rozsadnej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zmianie decyzji Pana Starosty ,dalej mamy chaos ,dziś wezwałem karetkę o koło godz 5 rano do chorego.Przez 5 minut rozmawiam z Panią na Dyżurze ,próbuje przedstawić nie zliczone choroby Ojca ,bez karty Szpitalnej,oraz przedstawiam sytuację faktyczną ,nie jestem lekarzem.Karetka przyjechała po 45 minutach,daje zastrzyk ,2 tabletki,łzy lecą jak chory kona z bólu po odjechaniu karetki,nie zabierając go do Szpitala , ma 67 lat.Zostaje tylko modlitwa do Boga ,żeby przeżył,żeby nie cierpiał z bólu.Mam pytanie do Pana Starosty w Hrubieszowie,taka jest dobra decyzja Pana, żeby lekarze poczuli się w dobrej atmosferze,pozostawiali konającego bez zabrania do Szpitala.W karcie Szpitalnej ,są zapisane choroby bardzo poważne,co taka Decyzja może nastąpić utratą życia? To ma być dobrze.Pozdrawiam. Oświadczam,że moja wypowiedź jest prawdziwa,nie ma na celu pomawiania ,lecz zawiera fakty z dniem dzisiejszym. Wpisuje powyższą informacją prawdziwą celem zapoznania się opinii publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...