Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję że termin otwarcie będzie rozreklamowany - bo zamierzam skorzystać i zjeść coś dobrego Gratuluje pomysłu i życzę sukcesu (kulinarnego i finansowego)! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę kebaba Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rychu napisał:
Wolę kebaba Życzę powodzenia
Zawszony Turek ma już gotowe mięso na twojego kebaba.Trochę jedzie, ale się wypłucze a tobie to przecież i tak nie przeszkadza, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki !!! niestety trochę daleko ode mnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Poznania mam daleko, ale życzę powodzenia! Też wybrałem życie bez zabijania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia .Lubię zjeść kotlecika ale warzywami też nie gardzę pomysł jest dobry także dla miasta .Zawsze to coś nowego a nie ciągle tylko PIZZA ;/Wstąpię na jakąś sałatkę 3 Mam kciuki za pana i witamy tez kucharza na roztoczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie! trzymam kciuki ! na pewno jeśli kiedyś będę w zamościu odwiedzę Pana restaurację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki za każde takie miejsce. wierzę, że kiedyś będzie okazja zjeść i w "owca cała". go vegan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! A czy ktoś kojarzy (albo mieszka) takie miasteczko jak Mikołów woj. śląskie (rodzinne miasto ś.w. poety Wojaczka)? Jak myślicie czy tam zapotrzebowanie jest na restaurację (albo chociażby małe bistro) wegetariańskie? Od długiego czasu biję się z myślami, od lat jestem wegetarianką i moim marzenien jest otwarcie tego typu "jadłodajni", albo chociażby podjęcia pracy w takim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padła owca cała, piwo lało się strumieniami, a jedzenie pozostawiało wiele do życzenia, aż przykro, bo pomysł może być, a reszty nie chcę już nawet komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta restauracja już nie istnieje od dawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...