Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystko idzie zgodnie z planem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to byłaby szansa dla Zamościa po zlikwidowaniu kolei-co myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie jeszcze jakby się dało prywatnemu wykupić kolej w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy obawiają się zmian twierdzą autorzy tekstu tylko szkoda że nie piszą kto. Najbardziej zmian obawia się ekipa biurowa i związkowcy. Oczywiście nowy właściciel nie zlikwiduje związków ale znacząco ograniczy ich rolę a do tego zmniejszy biurokrację i pewnie część urzędników straci pracę. Postawienie na przynoszącą dochód część załogi to jedyny ratunek przed upadkiem firmy. To że PKS Wschód przejmie województwo nie wiele pomoże pod światłym kierownictwem Królikowskiej i tak padnie tyle że wygeneruje jeszcze trochę strat. Ta pani powinna mieć zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych ale na partyjne układy nie ma rady najwyżej prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz pan czarny będzie zarabiał 1200 zł ale brutto i 400 zł pod stołem :lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie czemu PKS Wschód pada?-odpowiedź jest banalnie prosta!-BO MA GŁUPIE ROZKŁADY JAZDY!-i nie ma komu zrobić mądrzejszych...-bo najprościej jest likwidować nierentowne kursy-zamiast siąść i pomyśleć i "przesunać"jakiś kurs ileś minut później lub wcześniej... Kiedyś pisałem o tym na tym forum na podobny temat,a teraz nie bardzo mi się chce jeszcze raz o tym samym pisać-bo mam wrażenie,że moje pisanie to i tak"grochem o ścianę"... W PKS Wschód to jest tak:"nierentowny kurs?-to go zlikwidować!"- podobne myślenie jak w pradawnych czasach:"zły człowiek?-to powiesić lub spalić!"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu dużo gadać, teren PKS Zamość jest idealny na galerię. Ta działka się marnuje, aż przykro patrzeć jak stoją tam te złomy autosany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie jak działają prywatne firmy transportowe Standardem jest: rżnięcie Skarbu Państwa i ZUS-u na podatkach i składkach, łamanie prawa pracy, zatrudnianie za najniższą krajową i płacenie reszty "pod stołem", kupowanie faktur kosztowych, bezpłatne urlopy i brak świadczeń socjalnych, nie płacenie za przestoje, płacenie z km albo jako % co jest przestępstwem, obciążanie za paliwo, płyny, oleje, opony, za wszystko co pozwoli wyrwać od pracownika kilka złotych, baza na podwórku lub w walącym się PGR-ze, jazda bez zezwoleń, itd itd. Jak wyobrażacie sobie konkurowanie firmy państwowej w której nie da się kręcic takich wałków? Faktem też jest że członek zarządu w PKS-ie to stanowisko polityczne i niekoniecznie są na nich ludzie znający się na rzeczy i wiedzący jak się zabrać za to co powinni robić. A co do artykułu - jedyna wartość zamojskiego PKS to działki. I wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
A wiecie czemu PKS Wschód pada?-odpowiedź jest banalnie prosta!-BO MA GŁUPIE ROZKŁADY JAZDY!-i nie ma komu zrobić mądrzejszych...-bo najprościej jest likwidować nierentowne kursy-zamiast siąść i pomyśleć i "przesunać"jakiś kurs ileś minut później lub wcześniej... Kiedyś pisałem o tym na tym forum na podobny temat,a teraz nie bardzo mi się chce jeszcze raz o tym samym pisać-bo mam wrażenie,że moje pisanie to i tak"grochem o ścianę"... W PKS Wschód to jest tak:"nierentowny kurs?-to go zlikwidować!"- podobne myślenie jak w pradawnych czasach:"zły człowiek?-to powiesić lub spalić!"...
bo to jest najprostszy i najtańszy sposób prywatyzacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS pada ,bo tak sobie założyli PO i PSL.Będą robić wszystko aby szybko przejąć!To jest dla nich okazja!Jeżeli ktoś wierzy w ich szczere intencje to jest w grubym błędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli PKS zniknie zupełnie będzie to jednak szkoda. A marketów jest już w Zamościu zatrzęsienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wszystko prawie wiadome. Zamość i region zamojski stanęły w obliczu komunikacyjnej zagłady. Najpierw zlikwidowano (sorry: "zawieszono") kolej, teraz przyszedł czas na autobusy. Wkrótce pewnie ktoś wymyśli "europejski slogan turystyczny": "Zapraszamy do nas, bo tutaj nie można dojechać!". Poza wschodnimi rejonami Rosji drugiego takiego zakątka nie będzie w całej Europie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie panowie,kto będzie jeżdził PKS-em gdy na każdym,no prawie każdym podwórku stoi jakiś samochód osobowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra...-powrócę do tego tematu-bo widzę,że piszecie. Tak w "telegraficznym skrócie": na Sylwestra 2008r.po południu nijak nie mogłem się z Zamościa autobusem do Lublina dostać! Miał być jakiś"przelotowy"z Tomaszowa na Lublin około 15.20 -ale się na zamojskim Dworcu "nie zjawił"... O busach nie wspomnę-bo były przeładowane i zarezerwowane mimo iż busiarze"robili dodatkowe kursy"na Lublin. Busiarze nie mogli sobie poradzić z nadmiarem ludzi na Lublin;Autonaprawa po jakichś wioskach kursowała jakby nigdy nic-a PKSów na Lublin "ZERO"!-już PKS Wschód "ostro świętował Nowy Rok"! A potem się dziwią,że PKS Wschód pada... Ano-i będzie padał,bo gdy ich trzeba aby jechały-to ich wtedy nie ma! Nie wiem,jak było na Sylwestra 2009r.-ale domyślam się,że podobnie... Takich przykładów "głupich kursów & rozkładów"na pewno jest i więcej. Np.:autobusy jadące z Tomaszowa w kierunku Jarosławie(Narola) prawie wszystkie zajeżdżają na bełżecki Dworzec PKP -to też nie wiem po co"dodają sobie"te 2 km+nawracanie ? Przecież "wspaniałe czasy"pociągów w Bełżcu już całkowicie"zgasły"... Takich nonsensów w rozkładach PKSów na pewno jest więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...