Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako fanklub Franka Gumowiaka, protestujemy! Naszym mottem jest "ni ch...ja"... Nie damy zamknąć naszego idola. Zbieram podpisy pod petycją do władz pt. Wolność swobód obywatelskich" Po primo: Kto powiedział że policja ma pierwszeństwo? Po 2 primo: Dlaczego rodzice decydują jak mamy się nazywać a tak naprawdę czujemy, że nasza tożsamość jest inna? Po 3 primo: Ilość alkoholu we krwi nie jest miernikiem trzeźwości (o czym świadczą wypowiedzi niektórych polityków ponoć "trzeźwych"!!! Po 4 primo: Dlaczego większość decyduje czy ktoś odbiega od norm zachowań a nie odwrotnie (może Franek jest normalny a my wszyscy nie!!!) (tu też zachowanie plolitików niektórych jest podejrzane) Apeluję o poparcie! Jan Sztacheta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem samotna matka mam chora córke na serce,gdy maz dowiedzial sie o chorobie Milenki odszedl .prosze o pomoc to mój numer konta 42132015371338742030000001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
Jako fanklub Franka Gumowiaka, protestujemy! Naszym mottem jest "ni ch...ja"... Nie damy zamknąć naszego idola. Zbieram podpisy pod petycją do władz pt. Wolność swobód obywatelskich" Po primo: Kto powiedział że policja ma pierwszeństwo? Po 2 primo: Dlaczego rodzice decydują jak mamy się nazywać a tak naprawdę czujemy, że nasza tożsamość jest inna? Po 3 primo: Ilość alkoholu we krwi nie jest miernikiem trzeźwości (o czym świadczą wypowiedzi niektórych polityków ponoć "trzeźwych"!!! Po 4 primo: Dlaczego większość decyduje czy ktoś odbiega od norm zachowań a nie odwrotnie (może Franek jest normalny a my wszyscy nie!!!) (tu też zachowanie plolitików niektórych jest podejrzane) Apeluję o poparcie! Jan Sztacheta. [/quote] [quote name='krzoy' timestamp='1340639384' post='641731'] Jako fanklub Franka Gumowiaka, protestujemy! Naszym mottem jest "ni ch...ja"... Nie damy zamknąć naszego idola. Zbieram podpisy pod petycją do władz pt. Wolność swobód obywatelskich" Po primo: Kto powiedział że policja ma pierwszeństwo? Po 2 primo: Dlaczego rodzice decydują jak mamy się nazywać a tak naprawdę czujemy, że nasza tożsamość jest inna? Po 3 primo: Ilość alkoholu we krwi nie jest miernikiem trzeźwości (o czym świadczą wypowiedzi niektórych polityków ponoć "trzeźwych"!!! Po 4 primo: Dlaczego większość decyduje czy ktoś odbiega od norm zachowań a nie odwrotnie (może Franek jest normalny a my wszyscy nie!!!) (tu też zachowanie plolitików niektórych jest podejrzane) Apeluję o poparcie! Jan Sztacheta.
Popieram święta prawda. Na ten przykład, dwie zimy temu jeden sędzia jachał mając 3 promile, a policjantowi co go zatrzymał to jeszcze dał po buzi. Jaky był pijany to policjantowi rady by nie dał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...