Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fuszerka na miejskim placu zabaw

Utworzony przez Usti nad Łabą, 5 sierpnia 2009 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Słoneczny Stok na nic innego nie zasługuje !!! Przeklęte osiedle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40tys zl????????? ja pier.....toszto 4przyczepki piasku poszlo i troche siatki a reszta do kieszeni tych pederastow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wiesiek działaj dalej! W końcu wybory już niedługo i trzeba w DW swoje nazwisko wciskać częściej niż raz dziennie
Na jednym z boisk wytyczono zbyt małą odległość między słupkami i trzeba dobrze się "nakombinować”, aby zawiesić siatkę (dzieciaki muszą owijać ją wokół słupków). Część śrub zresztą odpadła.
Specjalnie dzisiaj przeszedłem się na w/w boisko. Odległość między słupkami 2-3 metry.. - mało? Czy redaktorzyna chociaż sprawdził o czym pisze? Reszta zarzutów niestety się potwierdza, fuszerka jakich wiele.. Nie wiem czy ogrodzenie w obecnym kształcie dotrwa do zimy, ale jak widać w UM nikt nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności za ten plac i realizacje inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Brawo Wieśku. Dobrze, że nie siedzisz cicho jak widzisz takie partactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek=urzędas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek! Czyś ty się z koniem na rozum zamienił? Tu chodzi o słupki na boisku, nie w siatce ogrodzenia. He, he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...