Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie się podziało 8 tys. mieszkańców Zamościa?

Utworzony przez mlody obywatel..., 18 marca 2014 r. o 11:41 Powrót do artykułu
" Nowa ustawa nie przewiduje kar..." ....my Polacy jestesmy narodem z tak powaznym deficytem intelektualnym, ze tylko dotkliwa kara finansowa uczy nas poszanowania zasad wspolzycia spolecznego! Zaangazowanie urzednikow w tropienie zlodziei jest kosztowne i powinno byc rekompensowane wlasnie dotkliwymi sankcjami dla nieuczciwych. Zastanawiam sie dlaczego, kazda bez mala ustawa wydaje sie byc "niedopieta" i pozostawiajaca margines dla elementow antyspolecznych. I tak jest we wszystkim, co nasi politycy ustanowia. Nawet sluszne postulaty sa torpedowane przez patologiczy sposob postrzegania dzialan majacych na uwadze usprawnienie i uporzadkowanie wspolnej przestrzeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi bo stawki za śmieci są wysokie i są sporym obciążeniem dla nie zamożnych zamościan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może banderowcy ryzat lachy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze,  bo co gdzie kto przy władzy na czele z górą nas oszukują nas ile wlezie to dlaczego my mamy być uczciwi, "ryba psuje się od głowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze,  bo co gdzie kto przy władzy na czele z górą nas oszukują nas ile wlezie to dlaczego my mamy być uczciwi, "ryba psuje się od głowy"
Dlatego tusk z tymi POjebami musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. u mnie jest zameldowanych 5 osób.zgłoszonych jest 2. dzieci ze względu na studia mieszkają w Warszawie.takich rodzin jest dużo. a czy ktoś liczył ile mieszkańców Zamościa pracuje w Niemczech, we Włoszech, Belgii, Anglii i innych krajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nas jest w domu szesc ale smieci mamy tyle co u sasiadow dwoje, a wienc dlaczego mam zglaszac wszystko, jak i tak mamy w normie? Za innych mam placic?Niech sie urzedasy same upodatkuja i wyrownaja ta roznice. Place za to, na ile wykorzystuje smietnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 tyś z tych 8  zapier dala  na zmywaku na wyspach, lub burdelach ,zgodnie z akcją  o kryptonimie ZIELONA  WYSPA  reszty za chója nie mogę się doliczyć ani trafić na jakikolwiek ich ślad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "schaboszczak"! Twoj jezyk jest tak wulgarny i chamski, ze za samo twoarcie ust powinienes placic podwojna stawke smieciowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "schaboszczak"! Twoj jezyk jest tak wulgarny i chamski, ze za samo twoarcie ust powinienes placic podwojna stawke smieciowa...
Tępa jesteś jak dzida !!! spróbuj do niesioła tak napisać lub do paligłupa, czy chociaż by śikorki to od razu w pysk,taka niestety szkoła,a zobacz o ile ONI wyżej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 tyś z tych 8  zapier dala  na zmywaku na wyspach, lub burdelach ,zgodnie z akcją  o kryptonimie ZIELONA  WYSPA  reszty za chója nie mogę się doliczyć ani trafić na jakikolwiek ich ślad.
Taką nam POLSKĘ komuchy zafundowali !! łoj boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 tyś z tych 8  zapier dala  na zmywaku na wyspach, lub burdelach ,zgodnie z akcją  o kryptonimie ZIELONA  WYSPA  reszty za chója nie mogę się doliczyć ani trafić na jakikolwiek ich ślad.
Dobre,dobre,wspaniałe,TUSKA pod sąd !!!!!  za same  takie oszustwa to co najmniej dziesiona !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i.. nie chce mi sie wierzyc, ze tak prymitywne istoty mieszkaja w naszym miescie. Okazuje sie, ze historia do niczego nie zobowiazuje. Miasto renesansu, dowod na lotnosc ludzkiej mysli moze w tej chwili "pochwalic" sie ohydnym prostactwem swoich mieszczan. Cala ta dzicz godne jest pogardy, jak i powod do okazania wyrozumialosci wobec establiszmentu odcinajacego sie od pospulstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i.. nie chce mi sie wierzyc, ze tak prymitywne istoty mieszkaja w naszym miescie. Okazuje sie, ze historia do niczego nie zobowiazuje. Miasto renesansu, dowod na lotnosc ludzkiej mysli moze w tej chwili "pochwalic" sie ohydnym prostactwem swoich mieszczan. Cala ta dzicz godne jest pogardy, jak i powod do okazania wyrozumialosci wobec establiszmentu odcinajacego sie od pospulstwa.
Dziecko resortowe ?? czy jakiegoś innego komucha i konfidenta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 tyś z tych 8  zapier dala  na zmywaku na wyspach, lub burdelach ,zgodnie z akcją  o kryptonimie ZIELONA  WYSPA  reszty za chója nie mogę się doliczyć ani trafić na jakikolwiek ich ślad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi maturzysto....Twoja pogarda dla chamstwa, to  zdrowy odruch mlodego i ambitnego czlowieka. Infantylizm nie jest nasza przywara narodowa, poniewaz pojecie narodu niekoniecznie musi swiadczyc o monolicie intelektualnym, a jednostki prymitywne stanowia cos na wzor odpadu genetycznego w organizmie... Rakotworczy element bazujacy na zle funkcjonujacych schematach edukacyjnych. Prostactwo, to namacalny dowod niewyedukowania. Pocieszyc sie nalezy jedynie z  pozytywnie do zycia nastawionych jednostek i Ty jestes doskonalym tego przykladem. Jesli moge cokolwiek podpowiedziec, to na pewno, powinienes za wszelka cene unikac jakichkolwiek kontaktow ze spolecznymi nizinami. W ten sposob uchronisz sie przed negatywnym wplywem chlopsko-proletariackiego elementu na Twoj sposob ogladu otaczajacego nas swiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...