Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po genialnym pomyśle z lotniskiem w Świdniku następne pieniądze w błoto, kto odpowie za to że nikt tamtędy nie będzie jeździł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by wszyscy myśleli jak ty, to dziś cala populacja mieszkała by w lepiankach, bardzo dobrze ze niektórym chce się coś robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z wlodawy na chelm.? Gdzie ta sciezka bo jest tylko z wlodawy do sobiboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No akurat uwierz duzo osob udaje sie na dluzsze trasy rowerem. I dzieki bogu ze sa talie sciezki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w maistach chodnikow a buduje sie nie wiadomo po co sciezki rowerowe po klkaset kilometrów tylko po co kto tym bedzie jezdził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysły elit samorządowych różnią się od prawdziwych potrzeb mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę dobry pomysł trzymam kciuki żeby udało się go w całości zrealizować, pozdrawiam pomysłodawców ale też malkontentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli myślicie że ten rowerowy szlak będzie wyglądał na całej długości jak na zdjęciu to się grubo mylicie. To co na zdjeciu to tylko fragmenty. Reszta będzie prowadzona jak nie po drogach gruntowych to po rozpadających się drogach gminnych, pełnych dziur i wybojów. No i to co na zdjeciu będzie ładnie wyglądać w pierwszym roku, w nastepnych latach będzie zarastać, zapadać się i pękać czym oczywiscie żaden z obecnie uśmiechających sie przed kamerami i aparatmi fotoreporterów samorządowców się nie przejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdzie mapki , foldery i przede wszystkim noclegi . W czasie ładnej pogody to pod namiot ale dla osób starszych czy jeżdżących z dziećmi ? Brakuje noclegów jak w Zwierzyńcu , Józefowie i Krasnobrodzie nie ma problemów to inne miejsca jak choćby Szczebrzeszyn już dobrze nie wyglądają .Roztocze Zachodnie to już czarna dziura jeśli chodzi o spanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj testowaliśmy odcinek trasy Radruż - Huta Kryształowa na Podkarpaciu. Trwa budowa ale zapowiada się ciekawie. Świetne trasy wśród lasów i pół. Sporo tras juz jest gotowa. Edwin Lubaczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj testowałem odcinek Krasnystaw-Baraki tj.8km może być dobre oznakowanie ale brak MOR na tym odcinku moze zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na gminie Ruda Huta ścieżkę wyznaczono po drodze powiatowej o dużym natężeniu ruchu i dziurawej jak sito Wójt walczyył z głupotą starosty i marszałka .Przegrał bo ZDW i marszałek wiedzą lepiej czego trzeba mieszkańcom.Ciekawe jak zginie następna osoba kogo się obciąży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski naśladuje jak piesek zuka i wojewodę i też wsiadł na rower .Ale codziennie panowie limuzynami na nasz koszt pod dom sie wożą aby dodać sobie prestiżu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie asfaltową rowerówkę z Łecznej nad Pisaeczno! Smigałbym sobie nad jeziorko na rolkach.. Nie da się? Wiedziałem... Dziś byłem na rowerku nad Krasnem - z Lublina przez Zawieprzyce dość znośnie; wracałem pod wieczór przez Kijany i Łuszczów. Myślałem, że mnie zabiją potężne maszyny. Nie zabiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy bedzie gotowa cala infrastruktura? Nie chce jechac ta trasa gdy bede mial 60 lat :(!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj, wcześniej myślałam, że cały szlak jest prowadzony drogami rowerowymi, a to są naprawdę małe odcinki. Projekt gigantyczny ale szału nie będzie. Powód prosty, ludzie  nie pojadą drogami publicznymi pomiędzy często nawalonymi kierowcami. A o turystach z zachodu zapomnijcie, oni wymagają komfortu i bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gv to bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego taka trasa leci przez takie duże miasta jak Białystok. Większość jeżdżących rowerami potrzebuje miejsc leśnych , polnych ewentualnie małych miejscowości i wiosek ale żeby trasa omijała piękne miejsca przy naszej granicy to zafundowaliście nam po drodze takie miasto jak Białystok. To chyba nie na tym polega trasa Green Velo żeby jechać tam rowerem. Ja mogę tam pojechać samochodem. Szkoda pieniędzy wydawać na tak szczytny cel. Pozostała trasa jest o wiele piękniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a ile kosztował dotychczas ten cały przekręt? Bo jak widzę to niczego nie ma a reklama i promocja ruszyła na całego. Oby koszty tej całej rowerowej ściemy nie były większe od naszych autostrad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mi powie gdzie jest ten fajny most, taki zygzak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...